Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
ŽL 1.-6.kolo
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Lucie Hudečková
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Rok narození
1977
Typ licence
Licence B
Platnost licence
26.8.2018
Koučovaná utkání
Český pohár žen
6.9. 15:30
AN010
L.Zubří - Karviná
20 : 26
Žákovská liga starších žaček
11.4. 17:00
AP239
Karviná - Písek
16 : 29
11.4. 15:00
AP237
Bohunice - Karviná
19 : 22
11.4. 13:00
AP235
Karviná - Poruba
17 : 17
11.4. 10:00
AP232
Veselí n.M. - Karviná
25 : 10
21.3. 16:15
AP180
Karviná - Žirovnice
12 : 20
21.3. 14:25
AP178
Ivančice - Karviná
28 : 19
21.3. 11:40
AP175
Zlín B - Karviná
22 : 14
21.3. 09:50
AP173
Karviná - DHK Pardubice A
16 : 17
1.3. 15:50
AP149
Karviná - Žeravice
23 : 22
1.3. 14:00
AP147
Slavia - Karviná
22 : 13
1.3. 12:10
AP145
Karviná - DHC Plzeň A
21 : 22
1.3. 09:25
AP142
Hodonín A - Karviná
21 : 16
17.1. 13:30
AP007
Karviná - S.Vršovice
12 : 20
17.1. 10:45
AP004
Karviná - Havl. Brod A
19 : 22
17.1. 08:00
AP001
Háje - Karviná
16 : 8
2.liga ženy M-A
12.4. 13:00
ATA034
Olomouc - Karviná
22 : 25
1.2. 15:00
ATA003
DHK Pardubice - Karviná
21 : 29
2.liga ženy M-sever
30.11. 16:00
ATD030
TJ Nový Jičín - Karviná
22 : 34
15.11. 09:30
ATD024
Karviná - L.Zubří
27 : 14
19.10. 17:00
ATD010
Olomouc - Karviná
22 : 28
5.10. 15:00
ATD009
L.Zubří - Karviná
27 : 34
Moravskoslezská liga starší žačky
13.6. 11:00
NJ068
Karviná - Hlučín
21 : 24
30.5. 11:00
NJ075
Karviná - Nový Jičín
34 : 10
24.5. 09:45
NJ110
Poruba - Karviná
21 : 37
17.5. 15:00
NJ107
Karviná - Bohumín
35 : 5
10.5. 12:30
NJ103
Nový Jičín - Karviná
14 : 29
8.5. 10:00
NJ060
HC Ostrava - Karviná
25 : 34
1.5. 14:30
NJ061
Ostrava-Zábřeh - Karviná
22 : 23
25.4. 10:00
NJ096
Hlučín - Karviná
29 : 20
Další
Předchozí kola
Skupina XXVII - Nové Veselí - výsledky
video
online
Sokol Nové Veselí A - Telnice
31 : 17
video
online
Náchod - Strakonice
17 : 14
video
online
Talent A - Sokol Nové Veselí A
24 : 19
video
online
Telnice - Náchod
14 : 22
video
online
Strakonice - Talent A
18 : 24
video
online
Sokol Nové Veselí A - Náchod
27 : 11
video
online
Telnice - Strakonice
19 : 23
video
online
Náchod - Talent A
9 : 25
video
online
Strakonice - Sokol Nové Veselí A
23 : 28
video
online
Talent A - Telnice
23 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
24
23
1
0
711 : 376
47
2
Talent A
24
23
0
1
617 : 377
46
3
Dukla Praha
24
21
2
1
632 : 364
44
4
Kopřivnice A
24
19
1
4
639 : 450
39
5
Zubří A
24
19
0
5
572 : 424
38
6
TJ Sokol Centrum Haná
24
18
1
5
548 : 420
37
7
Sokol Nové Veselí A
24
18
0
6
554 : 463
36
8
Zlín A
24
13
1
10
496 : 493
27
9
Liberec A
24
13
1
10
602 : 572
27
10
Jičín
24
12
0
12
514 : 476
24
11
Loko Louny
24
12
0
12
485 : 490
24
12
Sokol Úvaly A
24
11
0
13
460 : 538
22
13
Kutná Hora
24
11
0
13
539 : 547
22
14
TJ Sokol Bělá
24
11
0
13
454 : 500
22
15
STM Olomouc
24
10
1
13
485 : 529
21
16
F.-Místek A
24
9
2
13
530 : 507
20
17
Strakonice
24
9
2
13
478 : 526
20
18
V. Bystřice
24
9
1
14
538 : 564
19
19
Náchod
24
9
1
14
408 : 455
19
20
HK B Most
24
6
2
16
468 : 594
14
21
Chodov
24
6
0
18
435 : 594
12
22
Uherské Hradiště
24
4
0
20
409 : 610
8
23
Telnice
24
3
0
21
395 : 581
6
24
Pardubice
24
2
0
22
371 : 630
4
25
Litovel
24
1
0
23
320 : 580
2
Tabulka střelců
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
252
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí A
182
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň A
167
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Bajer
HC TJ Náchod
25
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí A
21
David Lefan
HC Zlín A
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Koleček
HC Zubří A
38
Richard Stanev
TJ Sokol Bělá p.B.
36
Patrik Matula
Liberec Handball A
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.