Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Lucie Hudečková
Mateřský klub
TJ Sokol Karviná
Rok narození
1977
Typ licence
Licence B
Platnost licence
26.8.2018
Koučovaná utkání
Český pohár žen
6.9. 15:30
AN010
L.Zubří - Karviná
20 : 26
Žákovská liga starších žaček
11.4. 17:00
AP239
Karviná - Písek
16 : 29
11.4. 15:00
AP237
Bohunice - Karviná
19 : 22
11.4. 13:00
AP235
Karviná - Poruba
17 : 17
11.4. 10:00
AP232
Veselí n.M. - Karviná
25 : 10
21.3. 16:15
AP180
Karviná - Žirovnice
12 : 20
21.3. 14:25
AP178
Ivančice - Karviná
28 : 19
21.3. 11:40
AP175
Zlín B - Karviná
22 : 14
21.3. 09:50
AP173
Karviná - DHK Pardubice A
16 : 17
1.3. 15:50
AP149
Karviná - Žeravice
23 : 22
1.3. 14:00
AP147
Slavia - Karviná
22 : 13
1.3. 12:10
AP145
Karviná - DHC Plzeň A
21 : 22
1.3. 09:25
AP142
Hodonín A - Karviná
21 : 16
17.1. 13:30
AP007
Karviná - S.Vršovice
12 : 20
17.1. 10:45
AP004
Karviná - Havl. Brod A
19 : 22
17.1. 08:00
AP001
Háje - Karviná
16 : 8
2.liga ženy M-A
12.4. 13:00
ATA034
Olomouc - Karviná
22 : 25
1.2. 15:00
ATA003
DHK Pardubice - Karviná
21 : 29
2.liga ženy M-sever
30.11. 16:00
ATD030
TJ Nový Jičín - Karviná
22 : 34
15.11. 09:30
ATD024
Karviná - L.Zubří
27 : 14
19.10. 17:00
ATD010
Olomouc - Karviná
22 : 28
5.10. 15:00
ATD009
L.Zubří - Karviná
27 : 34
Moravskoslezská liga starší žačky
13.6. 11:00
NJ068
Karviná - Hlučín
21 : 24
30.5. 11:00
NJ075
Karviná - Nový Jičín
34 : 10
24.5. 09:45
NJ110
Poruba - Karviná
21 : 37
17.5. 15:00
NJ107
Karviná - Bohumín
35 : 5
10.5. 12:30
NJ103
Nový Jičín - Karviná
14 : 29
8.5. 10:00
NJ060
HC Ostrava - Karviná
25 : 34
1.5. 14:30
NJ061
Ostrava-Zábřeh - Karviná
22 : 23
25.4. 10:00
NJ096
Hlučín - Karviná
29 : 20
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Karviná B - Bohunice
30 : 27
video
online
Náchod - Olomouc
28 : 24
video
online
Dvůr Králové - Kopřivnice
29 : 29
video
online
Chodov - Talent Plzeň "B"
24 : 26
video
online
Sokol Nové Veselí - Bystřice p.H.
31 : 35
video
online
Jičín "B" - Strakonice
36 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice
22
18
3
1
784 : 594
39
2
Strakonice
22
17
1
4
628 : 582
35
3
Talent Plzeň "B"
22
11
4
7
579 : 566
26
4
Bystřice p.H.
22
11
2
9
619 : 594
24
5
Náchod
22
10
3
9
587 : 577
23
6
Jičín "B"
22
9
2
11
577 : 601
20
7
Chodov
22
9
2
11
555 : 541
20
8
Sokol Nové Veselí
22
9
1
12
604 : 593
19
9
Karviná B
22
9
1
12
548 : 592
19
10
Dvůr Králové
22
7
3
12
491 : 555
17
11
Olomouc
22
4
3
15
500 : 606
11
12
Bohunice
22
4
3
15
545 : 616
11
Tabulka střelců
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
157
Petr Freiberg
HC TJ Náchod
117
Pavel Mrnuštík
Tatran Bohunice
114
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
71
Jan Dudek
HCB OKD Karviná B
51
Petr Šlachta
KH Kopřivnice
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Fiedor
1.HK Dvůr Králové
54
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
48
Martin Prokeš
TJ Sokol Nové Veselí
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.