Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Zdeněk Wagner
Mateřský klub
Házená Uničov
Rok narození
1963
Typ licence
Licence C
Platnost licence
31.7.2017
Koučovaná utkání
Český pohár mužů
17.11. 15:00
AM062
Uničov A - Tatran Litovel
28 : 32
14.9. 10:30
AM047
Uničov A - Maloměřice
24 : 20
31.8. 10:30
AM026
Uničov A - Sokol Kostelec na Hané
28 : 24
LOLK muži
31.5. 10:30
OA088
Senice - Uničov A
27 : 30
24.5. 10:30
OA083
Uničov A - Droždín
25 : 34
16.5. 16:00
OA079
Žeravice - Uničov A
25 : 24
2.5. 15:00
OA070
Val.Meziříčí - Uničov A
29 : 28
26.4. 10:30
OA061
Uničov A - Tatran Litovel B
22 : 22
19.4. 10:30
OA060
Uničov A - Holešov
32 : 24
11.4. 14:00
OA052
Uh.Hradiště - Uničov A
25 : 32
29.3. 10:30
OA049
Uničov A - Veselá
29 : 19
9.11. 10:30
OA007
Uničov A - Uh.Hradiště
30 : 24
2.11. 10:30
OA043
Uničov A - Senice
38 : 20
25.10. 15:00
OA038
Droždín - Uničov A
24 : 27
19.10. 10:30
OA034
Uničov A - Žeravice
16 : 13
12.10. 10:30
OA027
Dřevohostice - Uničov A
19 : 17
5.10. 10:30
OA025
Uničov A - Val.Meziříčí
37 : 19
27.9. 11:30
OA016
Tatran Litovel B - Uničov A
31 : 31
21.9. 10:30
OA015
Holešov - Uničov A
26 : 21
7.9. 14:00
OA004
Veselá - Uničov A
24 : 22
LOLK mladší žáci - jaro
3.5. 09:00
OG020
TJ Sokol Centrum Haná - Házená Uničov
21 : 14
12.4. 14:00
OG006
V. Bystřice - Házená Uničov
41 : 5
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.