Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Lubomír Lukačovič
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.9.2016
Koučovaná utkání
2.liga muži JM
8.5. 10:00
AE129
SK Kuřim - Napajedla
37 : 33
25.4. 17:00
AE124
Napajedla - Juliánov
33 : 28
19.4. 09:30
AE118
Maloměřice - Napajedla
27 : 22
12.4. 10:30
AE111
Napajedla - Ivančice
29 : 29
28.3. 17:00
AE107
Sokol V. Meziříčí - Napajedla
32 : 22
21.3. 17:00
AE098
Napajedla - Bohunice B
35 : 26
7.3. 17:00
AE085
Napajedla - Sokol Kostelec na Hané
32 : 27
28.2. 17:00
AE084
Napajedla - Telnice
27 : 27
21.2. 17:00
AE074
Sokol II.Prostějov - Napajedla
28 : 25
6.12. 16:00
AE063
Napajedla - SK Kuřim
43 : 23
29.11. 16:00
AE058
Juliánov - Napajedla
35 : 29
22.11. 18:00
AE052
Napajedla - Maloměřice
36 : 23
15.11. 17:00
AE045
Ivančice - Napajedla
26 : 18
8.11. 11:00
AE041
Napajedla - Sokol V. Meziříčí
31 : 32
26.10. 15:00
AE032
Bohunice B - Napajedla
21 : 37
18.10. 16:00
AE030
Napajedla - Hustopeče
32 : 32
12.10. 10:30
AE019
Sokol Kostelec na Hané - Napajedla
34 : 21
4.10. 17:00
AE018
Telnice - Napajedla
23 : 25
27.9. 16:00
AE008
Napajedla - Sokol II.Prostějov
36 : 30
20.9. 16:00
AE005
Napajedla - Brno B
32 : 30
Český pohár mužů
13.9. 16:00
AM044
Napajedla - Olomouc
24 : 27
30.8. 11:00
AM023
Val.Meziříčí - Napajedla
25 : 34
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.