Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Lubomír Lukačovič
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.9.2016
Koučovaná utkání
2.liga muži JM
8.5. 10:00
AE129
SK Kuřim - Napajedla
37 : 33
25.4. 17:00
AE124
Napajedla - Juliánov
33 : 28
19.4. 09:30
AE118
Maloměřice - Napajedla
27 : 22
12.4. 10:30
AE111
Napajedla - Ivančice
29 : 29
28.3. 17:00
AE107
Sokol V. Meziříčí - Napajedla
32 : 22
21.3. 17:00
AE098
Napajedla - Bohunice B
35 : 26
7.3. 17:00
AE085
Napajedla - Sokol Kostelec na Hané
32 : 27
28.2. 17:00
AE084
Napajedla - Telnice
27 : 27
21.2. 17:00
AE074
Sokol II.Prostějov - Napajedla
28 : 25
6.12. 16:00
AE063
Napajedla - SK Kuřim
43 : 23
29.11. 16:00
AE058
Juliánov - Napajedla
35 : 29
22.11. 18:00
AE052
Napajedla - Maloměřice
36 : 23
15.11. 17:00
AE045
Ivančice - Napajedla
26 : 18
8.11. 11:00
AE041
Napajedla - Sokol V. Meziříčí
31 : 32
26.10. 15:00
AE032
Bohunice B - Napajedla
21 : 37
18.10. 16:00
AE030
Napajedla - Hustopeče
32 : 32
12.10. 10:30
AE019
Sokol Kostelec na Hané - Napajedla
34 : 21
4.10. 17:00
AE018
Telnice - Napajedla
23 : 25
27.9. 16:00
AE008
Napajedla - Sokol II.Prostějov
36 : 30
20.9. 16:00
AE005
Napajedla - Brno B
32 : 30
Český pohár mužů
13.9. 16:00
AM044
Napajedla - Olomouc
24 : 27
30.8. 11:00
AM023
Val.Meziříčí - Napajedla
25 : 34
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sezimovo Ústí - Třeboň
18 : 28
video
online
Č.Budějovice - Košutka
19 : 31
video
online
Zruč n.S. - S.Vršovice
26 : 27
video
online
Chodov B - Milevsko
29 : 26
video
online
Starý Plzenec - Sokol Kobylisy
28 : 20
video
online
Bohemians - VŠ Plzeň
23 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Starý Plzenec
22
19
1
2
689 : 454
39
2
S.Vršovice
22
18
0
4
671 : 517
35
3
Třeboň
22
17
0
5
708 : 541
34
4
Košutka
22
15
2
5
626 : 521
32
5
Bohemians
22
10
2
10
556 : 605
22
6
Sezimovo Ústí
22
8
3
11
464 : 524
19
7
Chodov B
22
8
1
13
517 : 582
17
8
VŠ Plzeň
22
7
2
13
514 : 528
16
9
Č.Budějovice
22
7
2
13
515 : 595
16
10
Zruč n.S.
22
6
0
16
547 : 595
12
11
Sokol Kobylisy
22
6
1
15
505 : 583
12
12
Milevsko
22
4
0
18
418 : 685
8
Tabulka střelců
Jan Bednář
Sokol Vršovice
150
Zdeněk Danielka
BHS Starý Plzenec
149
Jiří Kostelecký
TJ Jiskra Třeboň
144
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Havel
Sp.MAS Sezimovo Ústí
26
Jan Homolka
HK Slavia VŠ Plzeň
25
Jiří Bráník
TJ Bohemians Praha
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominik Horák
HC Milevsko
52
Radim Svoboda
Sokol Kobylisy
50
Ondřej Kůna
TJ Bohemians Praha
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.