Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Lubomír Lukačovič
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.9.2016
Koučovaná utkání
2.liga muži JM
8.5. 10:00
AE129
SK Kuřim - Napajedla
37 : 33
25.4. 17:00
AE124
Napajedla - Juliánov
33 : 28
19.4. 09:30
AE118
Maloměřice - Napajedla
27 : 22
12.4. 10:30
AE111
Napajedla - Ivančice
29 : 29
28.3. 17:00
AE107
Sokol V. Meziříčí - Napajedla
32 : 22
21.3. 17:00
AE098
Napajedla - Bohunice B
35 : 26
7.3. 17:00
AE085
Napajedla - Sokol Kostelec na Hané
32 : 27
28.2. 17:00
AE084
Napajedla - Telnice
27 : 27
21.2. 17:00
AE074
Sokol II.Prostějov - Napajedla
28 : 25
6.12. 16:00
AE063
Napajedla - SK Kuřim
43 : 23
29.11. 16:00
AE058
Juliánov - Napajedla
35 : 29
22.11. 18:00
AE052
Napajedla - Maloměřice
36 : 23
15.11. 17:00
AE045
Ivančice - Napajedla
26 : 18
8.11. 11:00
AE041
Napajedla - Sokol V. Meziříčí
31 : 32
26.10. 15:00
AE032
Bohunice B - Napajedla
21 : 37
18.10. 16:00
AE030
Napajedla - Hustopeče
32 : 32
12.10. 10:30
AE019
Sokol Kostelec na Hané - Napajedla
34 : 21
4.10. 17:00
AE018
Telnice - Napajedla
23 : 25
27.9. 16:00
AE008
Napajedla - Sokol II.Prostějov
36 : 30
20.9. 16:00
AE005
Napajedla - Brno B
32 : 30
Český pohár mužů
13.9. 16:00
AM044
Napajedla - Olomouc
24 : 27
30.8. 11:00
AM023
Val.Meziříčí - Napajedla
25 : 34
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - Bohunice B
24 : 34
video
online
SK Kuřim - Napajedla
37 : 33
video
online
Ivančice - Sokol V. Meziříčí
32 : 27
video
online
Brno B - Telnice
34 : 30
video
online
Hustopeče - Juliánov
31 : 27
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
30 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol V. Meziříčí
22
16
1
5
651 : 585
33
2
Ivančice
22
15
2
5
606 : 539
32
3
Hustopeče
22
13
2
7
656 : 582
28
4
Napajedla
22
10
3
9
666 : 644
23
5
Sokol Kostelec na Hané
22
11
0
11
619 : 570
22
6
Juliánov
22
10
2
10
626 : 617
22
7
Maloměřice
22
10
1
11
592 : 600
21
8
Sokol II.Prostějov
22
7
5
10
635 : 643
19
9
SK Kuřim
22
8
1
13
584 : 686
17
10
Brno B
22
8
1
13
677 : 706
17
11
Telnice
22
6
4
12
555 : 603
16
12
Bohunice B
22
6
2
14
557 : 649
14
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
162
Ivo Knol
Sokol Telnice
159
Jan Šustek
Sokol Juliánov
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
47
Pavel Strašák
TJ Sokol Velké Meziříčí
46
Jakub Štěrba
HK Ivančice
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
76
Jiří Vymětal
Sokol Kostelec n.H.
54
Filip Mikulka
Sokol II.Prostějov
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.