Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Lubomír Lukačovič
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.9.2016
Koučovaná utkání
2.liga muži JM
8.5. 10:00
AE129
SK Kuřim - Napajedla
37 : 33
25.4. 17:00
AE124
Napajedla - Juliánov
33 : 28
19.4. 09:30
AE118
Maloměřice - Napajedla
27 : 22
12.4. 10:30
AE111
Napajedla - Ivančice
29 : 29
28.3. 17:00
AE107
Sokol V. Meziříčí - Napajedla
32 : 22
21.3. 17:00
AE098
Napajedla - Bohunice B
35 : 26
7.3. 17:00
AE085
Napajedla - Sokol Kostelec na Hané
32 : 27
28.2. 17:00
AE084
Napajedla - Telnice
27 : 27
21.2. 17:00
AE074
Sokol II.Prostějov - Napajedla
28 : 25
6.12. 16:00
AE063
Napajedla - SK Kuřim
43 : 23
29.11. 16:00
AE058
Juliánov - Napajedla
35 : 29
22.11. 18:00
AE052
Napajedla - Maloměřice
36 : 23
15.11. 17:00
AE045
Ivančice - Napajedla
26 : 18
8.11. 11:00
AE041
Napajedla - Sokol V. Meziříčí
31 : 32
26.10. 15:00
AE032
Bohunice B - Napajedla
21 : 37
18.10. 16:00
AE030
Napajedla - Hustopeče
32 : 32
12.10. 10:30
AE019
Sokol Kostelec na Hané - Napajedla
34 : 21
4.10. 17:00
AE018
Telnice - Napajedla
23 : 25
27.9. 16:00
AE008
Napajedla - Sokol II.Prostějov
36 : 30
20.9. 16:00
AE005
Napajedla - Brno B
32 : 30
Český pohár mužů
13.9. 16:00
AM044
Napajedla - Olomouc
24 : 27
30.8. 11:00
AM023
Val.Meziříčí - Napajedla
25 : 34
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Náchod - Lokomotiva Vršovice
28 : 20
video
online
Liberec - TJ Sokol Bělá p.B.
24 : 31
video
online
HK B Most - Loko Louny
31 : 22
video
online
Sokol Šťáhlavy - 1.HC Pardubice
35 : 28
video
online
TJ Sparta Kutná Hora - S.Vršovice
26 : 27
video
online
Chrudim - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK B Most
22
21
0
1
680 : 450
42
2
Loko Louny
22
17
0
5
716 : 486
34
3
1.HC Pardubice
22
16
0
6
717 : 600
32
4
Sokol Šťáhlavy
22
14
2
6
684 : 571
30
5
TJ Sparta Kutná Hora
22
14
1
7
637 : 555
29
6
TJ Sokol Bělá p.B.
22
12
1
9
546 : 511
24
7
Náchod
22
11
0
11
571 : 582
22
8
Liberec
22
9
0
13
718 : 642
18
9
S.Vršovice
22
5
1
16
522 : 639
11
10
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
4
1
17
519 : 628
9
11
Lokomotiva Vršovice
22
5
0
17
496 : 709
9
12
Chrudim
22
1
0
21
350 : 783
2
Tabulka střelců
Ondřej Lacina
Lokomotiva Louny
265
Lukáš Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
217
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
202
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Lacina
Lokomotiva Louny
38
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
30
František Šťastník
Liberec Handball
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Štajnrt
HC TJ Náchod
60
Roman Dušánek
1.HC Pardubice
46
Lukáš Charvát
Lokomotiva Vršovice
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.