Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jiří Drnek
Mateřský klub
SK Praha 4
Rok narození
1945
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.6.2017
Koučovaná utkání
2.liga muži SVČ
10.5. 17:30
AD132
Praha 4 - Ml. Boleslav
23 : 27
26.4. 17:00
AD122
1.HC Pardubice - Praha 4
29 : 32
19.4. 18:30
AD119
Praha 4 - Loko Louny
31 : 28
11.4. 17:00
AD111
TJ Sokol Bělá - Praha 4
21 : 39
29.3. 17:30
AD106
Praha 4 - Slavia
36 : 27
21.3. 10:30
AD100
Kolín - Praha 4
25 : 28
14.3. 17:30
AD093
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
28 : 17
8.3. 17:00
AD089
Liberec - Praha 4
29 : 37
1.3. 17:30
AD080
Praha 4 - HK Lovosice B
34 : 28
22.2. 18:00
AD078
Ústí n.L. - Praha 4
22 : 24
15.2. 17:00
AD067
Jablonec - Praha 4
19 : 28
6.12. 18:00
AD066
Ml. Boleslav - Praha 4
28 : 26
30.11. 17:30
AD056
Praha 4 - 1.HC Pardubice
34 : 25
22.11. 17:00
AD053
Loko Louny - Praha 4
29 : 29
16.11. 18:30
AD045
Praha 4 - TJ Sokol Bělá
37 : 29
7.11. 18:30
AD040
Slavia - Praha 4
25 : 31
26.10. 17:30
AD034
Praha 4 - Kolín
27 : 25
19.10. 16:00
AD027
Libčice n. Vlt. - Praha 4
28 : 25
12.10. 17:30
AD023
Praha 4 - Liberec
29 : 25
5.10. 18:00
AD014
HK Lovosice B - Praha 4
34 : 33
28.9. 17:30
AD012
Praha 4 - Ústí n.L.
31 : 22
21.9. 17:30
AD001
Praha 4 - Jablonec
33 : 25
Český pohár mužů
19.11. 18:30
AM059
Praha 4 - A.S.A. Lovosice
26 : 33
17.9. 20:30
AM035
Praha 4 - Chodov
32 : 17
3.9. 19:30
AM009
Košutka - Praha 4
24 : 30
Přebor Prahy mužů
26.6. 18:00
BA069
Tamburello - Praha 4 "B"
25 : 23
14.6. 18:00
BA087
L.Vršovice B - Praha 4 "B"
18 : 18
27.5. 18:30
BA078
Všenory - Praha 4 "B"
15 : 19
18.5. 20:45
BA073
Praha 4 "B" - Slavia Seniors
29 : 19
4.5. 20:00
BA062
Sorry HáK - Praha 4 "B"
16 : 31
Další
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.