Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jiří Grepl
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1949
Typ licence
Licence B
Platnost licence
19.1.2019
Koučovaná utkání
2.liga muži JM
10.5. 10:30
AE127
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
30 : 25
25.4. 17:00
AE121
Sokol V. Meziříčí - Sokol Kostelec na Hané
26 : 31
19.4. 10:30
AE115
Sokol Kostelec na Hané - Brno B
42 : 21
11.4. 19:00
AE109
Bohunice B - Sokol Kostelec na Hané
31 : 28
29.3. 10:30
AE103
Sokol Kostelec na Hané - SK Kuřim
33 : 21
22.3. 10:30
AE097
Hustopeče - Sokol Kostelec na Hané
27 : 26
15.3. 10:30
AE091
Sokol Kostelec na Hané - Juliánov
27 : 19
7.3. 17:00
AE085
Napajedla - Sokol Kostelec na Hané
32 : 27
1.3. 10:30
AE079
Sokol Kostelec na Hané - Maloměřice
23 : 16
21.2. 11:00
AE073
Telnice - Sokol Kostelec na Hané
30 : 27
15.2. 10:30
AE067
Sokol Kostelec na Hané - Ivančice
22 : 23
13.12. 19:00
AE049
Brno B - Sokol Kostelec na Hané
37 : 30
6.12. 17:00
AE061
Sokol II.Prostějov - Sokol Kostelec na Hané
34 : 27
30.11. 10:30
AE055
Sokol Kostelec na Hané - Sokol V. Meziříčí
29 : 27
16.11. 10:30
AE043
Sokol Kostelec na Hané - Bohunice B
31 : 23
8.11. 09:30
AE037
SK Kuřim - Sokol Kostelec na Hané
23 : 22
26.10. 10:30
AE031
Sokol Kostelec na Hané - Hustopeče
29 : 30
19.10. 18:00
AE025
Juliánov - Sokol Kostelec na Hané
33 : 25
12.10. 10:30
AE019
Sokol Kostelec na Hané - Napajedla
34 : 21
4.10. 10:00
AE013
Maloměřice - Sokol Kostelec na Hané
20 : 26
28.9. 10:30
AE007
Sokol Kostelec na Hané - Telnice
31 : 21
20.9. 17:00
AE001
Ivančice - Sokol Kostelec na Hané
30 : 19
Český pohár mužů
31.8. 10:30
AM026
Uničov A - Sokol Kostelec na Hané
28 : 24
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Sokol Telnice
44 : 34
video
online
Rožnov p.R. - Zlín
27 : 23
video
online
Vsetín - Polanka
28 : 18
video
online
HK Ivančice - Olomouc
27 : 13
video
online
Litovel - Sokol II.Prostějov
31 : 29
video
online
V. Bystřice - Slavia Fatra Napajedla
40 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
18
2
2
735 : 542
38
2
HK Ivančice
22
17
1
4
712 : 541
34
3
Litovel
22
15
2
5
595 : 546
32
4
Rožnov p.R.
22
16
0
6
663 : 580
32
5
Polanka
22
14
3
5
605 : 475
31
6
Vsetín
22
10
0
12
662 : 690
20
7
V. Bystřice
22
8
1
13
653 : 700
17
8
Sokol II.Prostějov
22
7
1
14
629 : 689
15
9
Olomouc
22
7
1
14
500 : 576
15
10
Sokol Telnice
22
6
1
15
592 : 699
13
11
Přerov
22
5
0
17
578 : 686
10
12
Slavia Fatra Napajedla
22
2
2
18
514 : 714
5
Tabulka střelců
Petr Němec
TJ STM Olomouc
226
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
206
David Březovský
HC Zlín
157
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Šůstek
HC Zlín
41
Petr Němec
TJ STM Olomouc
37
Daniel Kulišťák
TJ Rožnov p.R.
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Němec
TJ STM Olomouc
68
Karel Mayer
Sokol Přerov HC
60
Miroslav Vyhňák
TJ STM Olomouc
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.