Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
ŽL 1.-6.kolo
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Petr Havel
Mateřský klub
Spartak MAS Sez.Ústí
Rok narození
1952
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.8.2016
Koučovaná utkání
2 liga muži JZČ
9.5. 11:00
AC131
Sezimovo Ústí - Třeboň
18 : 28
25.4. 15:30
AC123
Milevsko - Sezimovo Ústí
20 : 19
18.4. 10:00
AC118
Sezimovo Ústí - Košutka
19 : 22
11.4. 17:00
AC112
S.Vršovice - Sezimovo Ústí
40 : 24
4.4. 15:30
AC079
Starý Plzenec - Sezimovo Ústí
32 : 13
29.3. 10:45
AC105
Sezimovo Ústí - Sokol Kobylisy
18 : 30
27.3. 20:00
AC101
Zruč n.S. - Sezimovo Ústí
33 : 21
15.3. 10:45
AC092
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
22 : 22
8.3. 17:00
AC090
Chodov B - Sezimovo Ústí
24 : 25
22.2. 10:45
AC078
Sezimovo Ústí - Bohemians
20 : 23
15.2. 17:00
AC068
VŠ Plzeň - Sezimovo Ústí
22 : 28
6.12. 18:00
AC065
Třeboň - Sezimovo Ústí
28 : 16
30.11. 10:45
AC057
Sezimovo Ústí - Milevsko
27 : 17
22.11. 17:00
AC052
Košutka - Sezimovo Ústí
25 : 19
16.11. 10:45
AC046
Sezimovo Ústí - S.Vršovice
22 : 26
9.11. 16:30
AC039
Sokol Kobylisy - Sezimovo Ústí
22 : 25
26.10. 10:45
AC035
Sezimovo Ústí - Zruč n.S.
23 : 22
18.10. 17:00
AC026
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
17 : 20
12.10. 10:45
AC024
Sezimovo Ústí - Chodov B
27 : 14
5.10. 10:45
AC013
Sezimovo Ústí - Starý Plzenec
19 : 19
28.9. 19:00
AC012
Bohemians - Sezimovo Ústí
20 : 21
21.9. 10:45
AC002
Sezimovo Ústí - VŠ Plzeň
18 : 18
2.liga starší dorostenci Č
9.5. 09:00
AH131
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Třeboň
30 : 29
29.3. 09:00
AH105
Sp.MAS Sezimovo Ústí - ČZ HBC Strakonice 1921
14 : 44
Český pohár mužů
31.8. 17:00
AM003
H.Brod - Sezimovo Ústí
22 : 19
Předchozí kola
Skupina XXVII - Nové Veselí - výsledky
video
online
Sokol Nové Veselí A - Telnice
31 : 17
video
online
Náchod - Strakonice
17 : 14
video
online
Talent A - Sokol Nové Veselí A
24 : 19
video
online
Telnice - Náchod
14 : 22
video
online
Strakonice - Talent A
18 : 24
video
online
Sokol Nové Veselí A - Náchod
27 : 11
video
online
Telnice - Strakonice
19 : 23
video
online
Náchod - Talent A
9 : 25
video
online
Strakonice - Sokol Nové Veselí A
23 : 28
video
online
Talent A - Telnice
23 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
24
23
1
0
711 : 376
47
2
Talent A
24
23
0
1
617 : 377
46
3
Dukla Praha
24
21
2
1
632 : 364
44
4
Kopřivnice A
24
19
1
4
639 : 450
39
5
Zubří A
24
19
0
5
572 : 424
38
6
TJ Sokol Centrum Haná
24
18
1
5
548 : 420
37
7
Sokol Nové Veselí A
24
18
0
6
554 : 463
36
8
Zlín A
24
13
1
10
496 : 493
27
9
Liberec A
24
13
1
10
602 : 572
27
10
Jičín
24
12
0
12
514 : 476
24
11
Loko Louny
24
12
0
12
485 : 490
24
12
Sokol Úvaly A
24
11
0
13
460 : 538
22
13
Kutná Hora
24
11
0
13
539 : 547
22
14
TJ Sokol Bělá
24
11
0
13
454 : 500
22
15
STM Olomouc
24
10
1
13
485 : 529
21
16
F.-Místek A
24
9
2
13
530 : 507
20
17
Strakonice
24
9
2
13
478 : 526
20
18
V. Bystřice
24
9
1
14
538 : 564
19
19
Náchod
24
9
1
14
408 : 455
19
20
HK B Most
24
6
2
16
468 : 594
14
21
Chodov
24
6
0
18
435 : 594
12
22
Uherské Hradiště
24
4
0
20
409 : 610
8
23
Telnice
24
3
0
21
395 : 581
6
24
Pardubice
24
2
0
22
371 : 630
4
25
Litovel
24
1
0
23
320 : 580
2
Tabulka střelců
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
252
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí A
182
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň A
167
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Bajer
HC TJ Náchod
25
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí A
21
David Lefan
HC Zlín A
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Koleček
HC Zubří A
38
Richard Stanev
TJ Sokol Bělá p.B.
36
Patrik Matula
Liberec Handball A
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.