Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jiří Širůček
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1954
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.8.2017
Koučovaná utkání
1.liga muži
14.3. 17:00
AB095
Bohunice - Kopřivnice
29 : 36
1.3. 11:00
AB082
Bohunice - Dvůr Králové
19 : 24
21.2. 18:00
AB076
Bohunice - Sokol Nové Veselí
26 : 25
14.2. 17:00
AB069
Bohunice - Chodov
24 : 24
7.12. 13:00
AB065
Bohunice - Karviná B
31 : 21
22.11. 17:00
AB054
Bohunice - Olomouc
24 : 24
25.10. 17:00
AB032
Bohunice - Bystřice p.H.
26 : 24
11.10. 17:00
AB021
Bohunice - Strakonice
22 : 33
28.9. 16:30
AB010
Sokol Nové Veselí - Bohunice
32 : 23
2.liga muži JM
28.3. 11:00
AE108
Bohunice B - Hustopeče
21 : 29
14.3. 14:30
AE095
Bohunice B - Telnice
29 : 26
28.2. 17:00
AE082
Bohunice B - Brno B
23 : 23
15.2. 15:00
AE069
Bohunice B - Juliánov
17 : 21
7.12. 15:00
AE065
Bohunice B - Maloměřice
22 : 33
23.11. 15:00
AE054
Bohunice B - Sokol V. Meziříčí
28 : 29
9.11. 10:30
AE042
Hustopeče - Bohunice B
30 : 18
26.10. 15:00
AE032
Bohunice B - Napajedla
21 : 37
19.10. 10:00
AE029
Telnice - Bohunice B
18 : 17
12.10. 15:00
AE021
Bohunice B - Sokol II.Prostějov
29 : 29
4.10. 19:00
AE016
Brno B - Bohunice B
42 : 31
27.9. 11:00
AE010
Bohunice B - SK Kuřim
30 : 26
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Ostrava
25 : 37
video
online
KP Brno - TJ Sokol Luhačovice
30 : 23
video
online
Litovel - Sokol II.Prostějov
42 : 29
video
online
HK Ivančice - Sokol V. Meziříčí
45 : 33
video
online
V. Bystřice - Třinec
41 : 21
video
online
Sokol Juliánov - DTJ Polanka
32 : 42
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
V. Bystřice
22
20
0
2
823 : 617
40
2
HK Ivančice
22
17
1
4
783 : 626
35
3
Ostrava
22
15
0
7
666 : 589
30
4
Litovel
22
15
1
6
702 : 588
30
5
DTJ Polanka
22
13
2
7
646 : 554
28
6
Rožnov p.R.
22
13
1
8
620 : 591
27
7
Sokol V. Meziříčí
22
10
2
10
663 : 730
22
8
KP Brno
22
7
1
14
662 : 668
15
9
Sokol Juliánov
22
6
0
16
682 : 771
12
10
Sokol II.Prostějov
22
4
3
15
635 : 776
11
11
TJ Sokol Luhačovice
22
4
1
17
565 : 710
9
12
Třinec
22
2
0
20
548 : 775
4
Tabulka střelců
Matěj Klíma
HK Ivančice
207
Denis Harabiš
DTJ Polanka
184
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
183
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matěj Andrš
SK Velká Bystřice
36
Denis Harabiš
DTJ Polanka
30
Daniel Křístek
Sokol Ostrava
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Walek
TJ TŽ Třinec
56
Lukáš Kastner
Sokol II.Prostějov
48
David Číhal
Tatran Litovel
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.