Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jiří Širůček
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1954
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.8.2017
Koučovaná utkání
1.liga muži
14.3. 17:00
AB095
Bohunice - Kopřivnice
29 : 36
1.3. 11:00
AB082
Bohunice - Dvůr Králové
19 : 24
21.2. 18:00
AB076
Bohunice - Sokol Nové Veselí
26 : 25
14.2. 17:00
AB069
Bohunice - Chodov
24 : 24
7.12. 13:00
AB065
Bohunice - Karviná B
31 : 21
22.11. 17:00
AB054
Bohunice - Olomouc
24 : 24
25.10. 17:00
AB032
Bohunice - Bystřice p.H.
26 : 24
11.10. 17:00
AB021
Bohunice - Strakonice
22 : 33
28.9. 16:30
AB010
Sokol Nové Veselí - Bohunice
32 : 23
2.liga muži JM
28.3. 11:00
AE108
Bohunice B - Hustopeče
21 : 29
14.3. 14:30
AE095
Bohunice B - Telnice
29 : 26
28.2. 17:00
AE082
Bohunice B - Brno B
23 : 23
15.2. 15:00
AE069
Bohunice B - Juliánov
17 : 21
7.12. 15:00
AE065
Bohunice B - Maloměřice
22 : 33
23.11. 15:00
AE054
Bohunice B - Sokol V. Meziříčí
28 : 29
9.11. 10:30
AE042
Hustopeče - Bohunice B
30 : 18
26.10. 15:00
AE032
Bohunice B - Napajedla
21 : 37
19.10. 10:00
AE029
Telnice - Bohunice B
18 : 17
12.10. 15:00
AE021
Bohunice B - Sokol II.Prostějov
29 : 29
4.10. 19:00
AE016
Brno B - Bohunice B
42 : 31
27.9. 11:00
AE010
Bohunice B - SK Kuřim
30 : 26
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - Bohunice B
24 : 34
video
online
SK Kuřim - Napajedla
37 : 33
video
online
Ivančice - Sokol V. Meziříčí
32 : 27
video
online
Brno B - Telnice
34 : 30
video
online
Hustopeče - Juliánov
31 : 27
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
30 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol V. Meziříčí
22
16
1
5
651 : 585
33
2
Ivančice
22
15
2
5
606 : 539
32
3
Hustopeče
22
13
2
7
656 : 582
28
4
Napajedla
22
10
3
9
666 : 644
23
5
Sokol Kostelec na Hané
22
11
0
11
619 : 570
22
6
Juliánov
22
10
2
10
626 : 617
22
7
Maloměřice
22
10
1
11
592 : 600
21
8
Sokol II.Prostějov
22
7
5
10
635 : 643
19
9
SK Kuřim
22
8
1
13
584 : 686
17
10
Brno B
22
8
1
13
677 : 706
17
11
Telnice
22
6
4
12
555 : 603
16
12
Bohunice B
22
6
2
14
557 : 649
14
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
162
Ivo Knol
Sokol Telnice
159
Jan Šustek
Sokol Juliánov
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
47
Pavel Strašák
TJ Sokol Velké Meziříčí
46
Jakub Štěrba
HK Ivančice
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
76
Jiří Vymětal
Sokol Kostelec n.H.
54
Filip Mikulka
Sokol II.Prostějov
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.