Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Petr Šulc
Mateřský klub
TJ Náchod
Rok narození
1959
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.1.2017
Koučovaná utkání
1.liga muži
9.5. 17:00
AB132
Náchod - Olomouc
28 : 24
25.4. 17:00
AB122
Bohunice - Náchod
24 : 31
18.4. 17:00
AB119
Náchod - Talent Plzeň "B"
21 : 31
12.4. 10:30
AB111
Bystřice p.H. - Náchod
27 : 30
28.3. 17:00
AB106
Náchod - Kopřivnice
28 : 30
21.3. 18:00
AB100
Strakonice - Náchod
37 : 29
14.3. 17:00
AB093
Náchod - Dvůr Králové
26 : 17
8.3. 16:30
AB089
Sokol Nové Veselí - Náchod
20 : 25
28.2. 17:00
AB080
Náchod - Chodov
26 : 25
22.2. 13:00
AB078
Karviná B - Náchod
34 : 27
15.2. 17:00
AB067
Jičín "B" - Náchod
24 : 22
7.12. 16:00
AB066
Olomouc - Náchod
26 : 21
29.11. 17:00
AB056
Náchod - Bohunice
33 : 26
23.11. 16:30
AB053
Talent Plzeň "B" - Náchod
28 : 28
15.11. 17:00
AB045
Náchod - Bystřice p.H.
24 : 28
9.11. 17:00
AB040
Kopřivnice - Náchod
35 : 35
25.10. 17:00
AB034
Náchod - Strakonice
26 : 28
18.10. 18:00
AB027
Dvůr Králové - Náchod
20 : 22
12.10. 17:00
AB023
Náchod - Sokol Nové Veselí
31 : 23
5.10. 15:00
AB014
Chodov - Náchod
25 : 20
28.9. 10:30
AB012
Náchod - Karviná B
30 : 21
20.9. 17:00
AB001
Náchod - Jičín "B"
24 : 24
Český pohár mužů
30.10. 20:00
AM057
Libčice n. Vlt. - Náchod
28 : 15
14.9. 17:00
AM038
Turnov - Náchod
15 : 19
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Sokol Telnice
44 : 34
video
online
Rožnov p.R. - Zlín
27 : 23
video
online
Vsetín - Polanka
28 : 18
video
online
HK Ivančice - Olomouc
27 : 13
video
online
Litovel - Sokol II.Prostějov
31 : 29
video
online
V. Bystřice - Slavia Fatra Napajedla
40 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
18
2
2
735 : 542
38
2
HK Ivančice
22
17
1
4
712 : 541
34
3
Litovel
22
15
2
5
595 : 546
32
4
Rožnov p.R.
22
16
0
6
663 : 580
32
5
Polanka
22
14
3
5
605 : 475
31
6
Vsetín
22
10
0
12
662 : 690
20
7
V. Bystřice
22
8
1
13
653 : 700
17
8
Sokol II.Prostějov
22
7
1
14
629 : 689
15
9
Olomouc
22
7
1
14
500 : 576
15
10
Sokol Telnice
22
6
1
15
592 : 699
13
11
Přerov
22
5
0
17
578 : 686
10
12
Slavia Fatra Napajedla
22
2
2
18
514 : 714
5
Tabulka střelců
Petr Němec
TJ STM Olomouc
226
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
206
David Březovský
HC Zlín
157
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Šůstek
HC Zlín
41
Petr Němec
TJ STM Olomouc
37
Daniel Kulišťák
TJ Rožnov p.R.
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Němec
TJ STM Olomouc
68
Karel Mayer
Sokol Přerov HC
60
Miroslav Vyhňák
TJ STM Olomouc
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.