Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Michal Tonar
Mateřský klub
SSK Talent 90 Plzeň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.1.2018
Koučovaná utkání
1.liga muži
30.11. 13:00
AB057
Karviná B - Talent Plzeň "B"
36 : 27
19.10. 10:30
AB030
Bystřice p.H. - Talent Plzeň "B"
23 : 23
1.liga starší dorostenci
10.5. 14:00
AG130
HK Lovosice - Talent Plzeň
26 : 26
26.4. 12:00
AG123
Talent Plzeň - Karviná
27 : 24
19.4. 15:00
AG119
Zubří - Talent Plzeň
39 : 29
12.4. 13:00
AG110
Talent Plzeň - Frýdek-Místek
33 : 26
29.3. 14:00
AG108
Ostrava - Talent Plzeň
25 : 37
22.3. 10:00
AG097
Talent Plzeň - Jičín
31 : 21
17.3. 18:00
AG096
Talent Plzeň - Dukla
30 : 24
8.3. 13:00
AG086
Kopřivnice - Talent Plzeň
21 : 31
21.2. 14:30
AG075
Handball KP Brno - Talent Plzeň
30 : 35
5.12. 19:00
AG064
Talent Plzeň - HK Lovosice
27 : 29
30.11. 17:00
AG057
Karviná - Talent Plzeň
24 : 29
23.11. 14:30
AG053
Talent Plzeň - Zubří
33 : 26
15.11. 15:00
AG044
Frýdek-Místek - Talent Plzeň
20 : 31
9.11. 15:00
AG042
Talent Plzeň - Ostrava
28 : 16
26.10. 11:30
AG031
Jičín - Talent Plzeň
28 : 39
18.10. 14:00
AG030
Dukla - Talent Plzeň
31 : 35
12.10. 15:00
AG020
Talent Plzeň - Kopřivnice
41 : 22
28.9. 13:00
AG009
Talent Plzeň - Handball KP Brno
35 : 21
21.9. 14:30
AG004
Sokol Nové Veselí - Talent Plzeň
31 : 28
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - Bohunice B
24 : 34
video
online
SK Kuřim - Napajedla
37 : 33
video
online
Ivančice - Sokol V. Meziříčí
32 : 27
video
online
Brno B - Telnice
34 : 30
video
online
Hustopeče - Juliánov
31 : 27
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
30 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol V. Meziříčí
22
16
1
5
651 : 585
33
2
Ivančice
22
15
2
5
606 : 539
32
3
Hustopeče
22
13
2
7
656 : 582
28
4
Napajedla
22
10
3
9
666 : 644
23
5
Sokol Kostelec na Hané
22
11
0
11
619 : 570
22
6
Juliánov
22
10
2
10
626 : 617
22
7
Maloměřice
22
10
1
11
592 : 600
21
8
Sokol II.Prostějov
22
7
5
10
635 : 643
19
9
SK Kuřim
22
8
1
13
584 : 686
17
10
Brno B
22
8
1
13
677 : 706
17
11
Telnice
22
6
4
12
555 : 603
16
12
Bohunice B
22
6
2
14
557 : 649
14
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
162
Ivo Knol
Sokol Telnice
159
Jan Šustek
Sokol Juliánov
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
47
Pavel Strašák
TJ Sokol Velké Meziříčí
46
Jakub Štěrba
HK Ivančice
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
76
Jiří Vymětal
Sokol Kostelec n.H.
54
Filip Mikulka
Sokol II.Prostějov
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.