Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Michal Picha
Mateřský klub
I.HK Dvůr Králové
Rok narození
1967
Typ licence
Licence B
Platnost licence
31.1.2016
Koučovaná utkání
1.liga muži
9.5. 17:00
AB128
Dvůr Králové - Kopřivnice
29 : 29
3.5. 15:00
AB104
Chodov - Dvůr Králové
39 : 17
25.4. 18:00
AB126
Strakonice - Dvůr Králové
25 : 22
18.4. 17:00
AB115
Jičín "B" - Dvůr Králové
25 : 23
11.4. 17:00
AB114
Dvůr Králové - Sokol Nové Veselí
28 : 23
21.3. 17:00
AB101
Dvůr Králové - Karviná B
29 : 22
14.3. 17:00
AB093
Náchod - Dvůr Králové
26 : 17
7.3. 15:00
AB088
Dvůr Králové - Olomouc
20 : 18
1.3. 11:00
AB082
Bohunice - Dvůr Králové
19 : 24
22.2. 17:00
AB075
Dvůr Králové - Talent Plzeň "B"
24 : 24
15.2. 10:30
AB071
Bystřice p.H. - Dvůr Králové
32 : 27
7.12. 17:00
AB062
Kopřivnice - Dvůr Králové
44 : 18
29.11. 17:00
AB060
Dvůr Králové - Strakonice
20 : 26
22.11. 17:00
AB049
Dvůr Králové - Jičín "B"
31 : 27
18.10. 18:00
AB027
Dvůr Králové - Náchod
20 : 22
12.10. 16:00
AB022
Olomouc - Dvůr Králové
17 : 23
4.10. 18:00
AB016
Dvůr Králové - Bohunice
21 : 21
28.9. 17:00
AB009
Talent Plzeň "B" - Dvůr Králové
31 : 19
20.9. 17:00
AB005
Dvůr Králové - Bystřice p.H.
24 : 27
Český pohár mužů
14.9. 13:30
AM037
Kutná Hora - Dvůr Králové
12 : 20
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.