Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jan Kohout
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1985
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.8.2018
Koučovaná utkání
2.liga muži JM
8.5. 10:00
AE129
SK Kuřim - Napajedla
37 : 33
25.4. 17:00
AE125
Telnice - SK Kuřim
34 : 23
18.4. 10:00
AE116
SK Kuřim - Sokol II.Prostějov
33 : 27
11.4. 17:00
AE114
Brno B - SK Kuřim
31 : 35
29.3. 10:30
AE103
Sokol Kostelec na Hané - SK Kuřim
33 : 21
21.3. 14:00
AE102
SK Kuřim - Juliánov
32 : 31
15.3. 10:30
AE092
Maloměřice - SK Kuřim
26 : 22
7.3. 14:00
AE089
SK Kuřim - Ivančice
31 : 20
28.2. 17:00
AE081
Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim
38 : 23
21.2. 17:00
AE076
SK Kuřim - Bohunice B
25 : 26
14.2. 17:00
AE070
SK Kuřim - Hustopeče
21 : 30
6.12. 16:00
AE063
Napajedla - SK Kuřim
43 : 23
29.11. 16:30
AE059
SK Kuřim - Telnice
28 : 27
16.11. 10:00
AE048
SK Kuřim - Brno B
33 : 31
8.11. 09:30
AE037
SK Kuřim - Sokol Kostelec na Hané
23 : 22
26.10. 18:00
AE036
Juliánov - SK Kuřim
40 : 21
19.10. 15:00
AE026
SK Kuřim - Maloměřice
26 : 29
12.10. 17:00
AE023
Ivančice - SK Kuřim
33 : 24
5.10. 15:30
AE015
SK Kuřim - Sokol V. Meziříčí
28 : 31
27.9. 11:00
AE010
Bohunice B - SK Kuřim
30 : 26
20.9. 10:30
AE004
Hustopeče - SK Kuřim
44 : 22
Český pohár mužů
5.9. 19:00
AM025
SK Kuřim - Telnice
30 : 29
Jihomoravská liga mužů
8.5. 12:00
LA129
SK Kuřim B - Nové Bránice
20 : 32
7.5. 20:00
LA102
SK Kuřim B - Hostěrádky
29 : 18
Zimní pohár
24.1. 15:00
LZP05
SK Kuřim - Juliánov
30 : 29
24.1. 13:15
LZP04
SK Kuřim B - SK Kuřim
26 : 22
24.1. 10:00
LZP02
SK Kuřim - Telnice
19 : 30
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Sokol Telnice
44 : 34
video
online
Rožnov p.R. - Zlín
27 : 23
video
online
Vsetín - Polanka
28 : 18
video
online
HK Ivančice - Olomouc
27 : 13
video
online
Litovel - Sokol II.Prostějov
31 : 29
video
online
V. Bystřice - Slavia Fatra Napajedla
40 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
18
2
2
735 : 542
38
2
HK Ivančice
22
17
1
4
712 : 541
34
3
Litovel
22
15
2
5
595 : 546
32
4
Rožnov p.R.
22
16
0
6
663 : 580
32
5
Polanka
22
14
3
5
605 : 475
31
6
Vsetín
22
10
0
12
662 : 690
20
7
V. Bystřice
22
8
1
13
653 : 700
17
8
Sokol II.Prostějov
22
7
1
14
629 : 689
15
9
Olomouc
22
7
1
14
500 : 576
15
10
Sokol Telnice
22
6
1
15
592 : 699
13
11
Přerov
22
5
0
17
578 : 686
10
12
Slavia Fatra Napajedla
22
2
2
18
514 : 714
5
Tabulka střelců
Petr Němec
TJ STM Olomouc
226
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
206
David Březovský
HC Zlín
157
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Šůstek
HC Zlín
41
Petr Němec
TJ STM Olomouc
37
Daniel Kulišťák
TJ Rožnov p.R.
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Němec
TJ STM Olomouc
68
Karel Mayer
Sokol Přerov HC
60
Miroslav Vyhňák
TJ STM Olomouc
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.