Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Aleš Chrastina
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2017
Koučovaná utkání
Extraliga muži
15.5. 18:30
AA197
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
8.5. 17:00
AA196
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
18.4. 18:00
AA180
Gumárny Zubří - SKP Frýdek-Místek
28 : 19
12.4. 17:00
AA178
SKP Frýdek-Místek - Gumárny Zubří
30 : 26
5.4. 10:05
AA145
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
15 : 23
4.4. 17:00
AA141
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
18 : 19
29.3. 18:00
AA137
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
25 : 26
28.3. 20:00
AA133
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
27 : 23
14.3. 18:00
AA127
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
25 : 19
6.3. 17:30
AA126
SKP Frýdek-Místek - A.S.A. Lovosice
28 : 27
1.3. 10:30
AA116
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
38 : 29
22.2. 17:00
AA113
SKP Frýdek-Místek - Tatran Litovel
34 : 22
14.2. 18:00
AA105
Gumárny Zubří - SKP Frýdek-Místek
29 : 23
8.2. 17:00
AA100
SKP Frýdek-Místek - Baník OKD Karviná
36 : 27
19.12. 19:00
AA094
Ronal Jičín - SKP Frýdek-Místek
22 : 21
14.12. 17:00
AA087
SKP Frýdek-Místek - Dukla Praha
25 : 32
7.12. 16:00
AA083
HC Zlín - SKP Frýdek-Místek
34 : 30
30.11. 17:00
AA074
SKP Frýdek-Místek - KP Brno
25 : 23
23.11. 10:30
AA072
Sokol Přerov - SKP Frýdek-Místek
30 : 38
16.11. 17:00
AA061
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
26 : 21
8.11. 17:00
AA060
A.S.A. Lovosice - SKP Frýdek-Místek
33 : 31
5.11. 18:00
AA050
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
33 : 17
25.10. 17:00
AA047
Tatran Litovel - SKP Frýdek-Místek
25 : 32
19.10. 10:30
AA039
SKP Frýdek-Místek - Gumárny Zubří
27 : 31
9.10. 20:00
AA034
Baník OKD Karviná - SKP Frýdek-Místek
28 : 27
5.10. 17:00
AA028
SKP Frýdek-Místek - Ronal Jičín
23 : 17
27.9. 16:30
AA021
Dukla Praha - SKP Frýdek-Místek
20 : 20
21.9. 17:00
AA017
SKP Frýdek-Místek - HC Zlín
30 : 27
11.9. 19:00
AA008
KP Brno - SKP Frýdek-Místek
27 : 23
6.9. 17:00
AA006
SKP Frýdek-Místek - Sokol Přerov
37 : 26
Další
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.