Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
ŽL 1.-6.kolo
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Aleš Chrastina
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2017
Koučovaná utkání
Extraliga muži
15.5. 18:30
AA197
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
8.5. 17:00
AA196
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
18.4. 18:00
AA180
Gumárny Zubří - SKP Frýdek-Místek
28 : 19
12.4. 17:00
AA178
SKP Frýdek-Místek - Gumárny Zubří
30 : 26
5.4. 10:05
AA145
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
15 : 23
4.4. 17:00
AA141
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
18 : 19
29.3. 18:00
AA137
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
25 : 26
28.3. 20:00
AA133
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
27 : 23
14.3. 18:00
AA127
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
25 : 19
6.3. 17:30
AA126
SKP Frýdek-Místek - A.S.A. Lovosice
28 : 27
1.3. 10:30
AA116
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
38 : 29
22.2. 17:00
AA113
SKP Frýdek-Místek - Tatran Litovel
34 : 22
14.2. 18:00
AA105
Gumárny Zubří - SKP Frýdek-Místek
29 : 23
8.2. 17:00
AA100
SKP Frýdek-Místek - Baník OKD Karviná
36 : 27
19.12. 19:00
AA094
Ronal Jičín - SKP Frýdek-Místek
22 : 21
14.12. 17:00
AA087
SKP Frýdek-Místek - Dukla Praha
25 : 32
7.12. 16:00
AA083
HC Zlín - SKP Frýdek-Místek
34 : 30
30.11. 17:00
AA074
SKP Frýdek-Místek - KP Brno
25 : 23
23.11. 10:30
AA072
Sokol Přerov - SKP Frýdek-Místek
30 : 38
16.11. 17:00
AA061
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
26 : 21
8.11. 17:00
AA060
A.S.A. Lovosice - SKP Frýdek-Místek
33 : 31
5.11. 18:00
AA050
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
33 : 17
25.10. 17:00
AA047
Tatran Litovel - SKP Frýdek-Místek
25 : 32
19.10. 10:30
AA039
SKP Frýdek-Místek - Gumárny Zubří
27 : 31
9.10. 20:00
AA034
Baník OKD Karviná - SKP Frýdek-Místek
28 : 27
5.10. 17:00
AA028
SKP Frýdek-Místek - Ronal Jičín
23 : 17
27.9. 16:30
AA021
Dukla Praha - SKP Frýdek-Místek
20 : 20
21.9. 17:00
AA017
SKP Frýdek-Místek - HC Zlín
30 : 27
11.9. 19:00
AA008
KP Brno - SKP Frýdek-Místek
27 : 23
6.9. 17:00
AA006
SKP Frýdek-Místek - Sokol Přerov
37 : 26
Další
Předchozí kola
Skupina XXVII - Nové Veselí - výsledky
video
online
Sokol Nové Veselí A - Telnice
31 : 17
video
online
Náchod - Strakonice
17 : 14
video
online
Talent A - Sokol Nové Veselí A
24 : 19
video
online
Telnice - Náchod
14 : 22
video
online
Strakonice - Talent A
18 : 24
video
online
Sokol Nové Veselí A - Náchod
27 : 11
video
online
Telnice - Strakonice
19 : 23
video
online
Náchod - Talent A
9 : 25
video
online
Strakonice - Sokol Nové Veselí A
23 : 28
video
online
Talent A - Telnice
23 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
24
23
1
0
711 : 376
47
2
Talent A
24
23
0
1
617 : 377
46
3
Dukla Praha
24
21
2
1
632 : 364
44
4
Kopřivnice A
24
19
1
4
639 : 450
39
5
Zubří A
24
19
0
5
572 : 424
38
6
TJ Sokol Centrum Haná
24
18
1
5
548 : 420
37
7
Sokol Nové Veselí A
24
18
0
6
554 : 463
36
8
Zlín A
24
13
1
10
496 : 493
27
9
Liberec A
24
13
1
10
602 : 572
27
10
Jičín
24
12
0
12
514 : 476
24
11
Loko Louny
24
12
0
12
485 : 490
24
12
Sokol Úvaly A
24
11
0
13
460 : 538
22
13
Kutná Hora
24
11
0
13
539 : 547
22
14
TJ Sokol Bělá
24
11
0
13
454 : 500
22
15
STM Olomouc
24
10
1
13
485 : 529
21
16
F.-Místek A
24
9
2
13
530 : 507
20
17
Strakonice
24
9
2
13
478 : 526
20
18
V. Bystřice
24
9
1
14
538 : 564
19
19
Náchod
24
9
1
14
408 : 455
19
20
HK B Most
24
6
2
16
468 : 594
14
21
Chodov
24
6
0
18
435 : 594
12
22
Uherské Hradiště
24
4
0
20
409 : 610
8
23
Telnice
24
3
0
21
395 : 581
6
24
Pardubice
24
2
0
22
371 : 630
4
25
Litovel
24
1
0
23
320 : 580
2
Tabulka střelců
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
252
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí A
182
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň A
167
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Bajer
HC TJ Náchod
25
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí A
21
David Lefan
HC Zlín A
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Koleček
HC Zubří A
38
Richard Stanev
TJ Sokol Bělá p.B.
36
Patrik Matula
Liberec Handball A
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.