Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Kosta Prandžev
Mateřský klub
HK Slavia Praha
Rok narození
1970
Typ licence
Licence B
Platnost licence
21.4.2015
Koučovaná utkání
2 liga muži JZČ
12.4. 17:00
AC113
Sokol Kobylisy - Chodov B
24 : 20
21.3. 17:00
AC102
Č.Budějovice - Chodov B
23 : 22
14.2. 18:00
AC069
Třeboň - Chodov B
33 : 21
2.liga starší dorostenci Č
19.4. 13:00
AH117
Chodov - TJ Sokol Úvaly
29 : 24
11.4. 16:00
AH113
ČZ HBC Strakonice 1921 - Chodov
41 : 31
21.3. 15:00
AH102
Loko Č.Budějovice - Chodov
33 : 33
8.3. 15:00
AH090
Chodov - Sp.MAS Sezimovo Ústí
35 : 12
28.2. 14:00
AH080
Náchod - Chodov
26 : 28
14.2. 16:00
AH069
Třeboň - Chodov
22 : 30
30.11. 13:00
AH058
Chodov - TJ Košutka
27 : 30
23.11. 09:30
AH051
TJ Sokol Úvaly - Chodov
25 : 25
16.11. 13:00
AH047
Chodov - ČZ HBC Strakonice 1921
22 : 41
9.11. 15:00
AH038
1.HK Dvůr Králové - Chodov
26 : 24
1.11. 15:00
AH064
D. Cerekev - Chodov
22 : 25
26.10. 13:00
AH036
Chodov - Loko Č.Budějovice
33 : 26
19.10. 13:00
AH025
Chodov - ELP Jablonec
21 : 28
12.10. 09:00
AH024
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Chodov
18 : 37
5.10. 13:00
AH014
Chodov - Náchod
24 : 24
21.9. 13:00
AH003
Chodov - Třeboň
34 : 20
Přebor Prahy mužů
20.4. 20:45
BA051
Praha 4 "B" - Slavia B
34 : 21
13.4. 19:15
BA046
Slavia B - Slavia Seniors
29 : 31
17.9. 18:00
BA011
Všenory - Slavia B
25 : 24
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Karviná B - Bohunice
30 : 27
video
online
Náchod - Olomouc
28 : 24
video
online
Dvůr Králové - Kopřivnice
29 : 29
video
online
Chodov - Talent Plzeň "B"
24 : 26
video
online
Sokol Nové Veselí - Bystřice p.H.
31 : 35
video
online
Jičín "B" - Strakonice
36 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice
22
18
3
1
784 : 594
39
2
Strakonice
22
17
1
4
628 : 582
35
3
Talent Plzeň "B"
22
11
4
7
579 : 566
26
4
Bystřice p.H.
22
11
2
9
619 : 594
24
5
Náchod
22
10
3
9
587 : 577
23
6
Jičín "B"
22
9
2
11
577 : 601
20
7
Chodov
22
9
2
11
555 : 541
20
8
Sokol Nové Veselí
22
9
1
12
604 : 593
19
9
Karviná B
22
9
1
12
548 : 592
19
10
Dvůr Králové
22
7
3
12
491 : 555
17
11
Olomouc
22
4
3
15
500 : 606
11
12
Bohunice
22
4
3
15
545 : 616
11
Tabulka střelců
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
157
Petr Freiberg
HC TJ Náchod
117
Pavel Mrnuštík
Tatran Bohunice
114
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
71
Jan Dudek
HCB OKD Karviná B
51
Petr Šlachta
KH Kopřivnice
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Fiedor
1.HK Dvůr Králové
54
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
48
Martin Prokeš
TJ Sokol Nové Veselí
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.