Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Kosta Prandžev
Mateřský klub
HK Slavia Praha
Rok narození
1970
Typ licence
Licence B
Platnost licence
21.4.2015
Koučovaná utkání
2 liga muži JZČ
12.4. 17:00
AC113
Sokol Kobylisy - Chodov B
24 : 20
21.3. 17:00
AC102
Č.Budějovice - Chodov B
23 : 22
14.2. 18:00
AC069
Třeboň - Chodov B
33 : 21
2.liga starší dorostenci Č
19.4. 13:00
AH117
Chodov - TJ Sokol Úvaly
29 : 24
11.4. 16:00
AH113
ČZ HBC Strakonice 1921 - Chodov
41 : 31
21.3. 15:00
AH102
Loko Č.Budějovice - Chodov
33 : 33
8.3. 15:00
AH090
Chodov - Sp.MAS Sezimovo Ústí
35 : 12
28.2. 14:00
AH080
Náchod - Chodov
26 : 28
14.2. 16:00
AH069
Třeboň - Chodov
22 : 30
30.11. 13:00
AH058
Chodov - TJ Košutka
27 : 30
23.11. 09:30
AH051
TJ Sokol Úvaly - Chodov
25 : 25
16.11. 13:00
AH047
Chodov - ČZ HBC Strakonice 1921
22 : 41
9.11. 15:00
AH038
1.HK Dvůr Králové - Chodov
26 : 24
1.11. 15:00
AH064
D. Cerekev - Chodov
22 : 25
26.10. 13:00
AH036
Chodov - Loko Č.Budějovice
33 : 26
19.10. 13:00
AH025
Chodov - ELP Jablonec
21 : 28
12.10. 09:00
AH024
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Chodov
18 : 37
5.10. 13:00
AH014
Chodov - Náchod
24 : 24
21.9. 13:00
AH003
Chodov - Třeboň
34 : 20
Přebor Prahy mužů
20.4. 20:45
BA051
Praha 4 "B" - Slavia B
34 : 21
13.4. 19:15
BA046
Slavia B - Slavia Seniors
29 : 31
17.9. 18:00
BA011
Všenory - Slavia B
25 : 24
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - Bohunice B
24 : 34
video
online
SK Kuřim - Napajedla
37 : 33
video
online
Ivančice - Sokol V. Meziříčí
32 : 27
video
online
Brno B - Telnice
34 : 30
video
online
Hustopeče - Juliánov
31 : 27
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
30 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol V. Meziříčí
22
16
1
5
651 : 585
33
2
Ivančice
22
15
2
5
606 : 539
32
3
Hustopeče
22
13
2
7
656 : 582
28
4
Napajedla
22
10
3
9
666 : 644
23
5
Sokol Kostelec na Hané
22
11
0
11
619 : 570
22
6
Juliánov
22
10
2
10
626 : 617
22
7
Maloměřice
22
10
1
11
592 : 600
21
8
Sokol II.Prostějov
22
7
5
10
635 : 643
19
9
SK Kuřim
22
8
1
13
584 : 686
17
10
Brno B
22
8
1
13
677 : 706
17
11
Telnice
22
6
4
12
555 : 603
16
12
Bohunice B
22
6
2
14
557 : 649
14
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
162
Ivo Knol
Sokol Telnice
159
Jan Šustek
Sokol Juliánov
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
47
Pavel Strašák
TJ Sokol Velké Meziříčí
46
Jakub Štěrba
HK Ivančice
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
76
Jiří Vymětal
Sokol Kostelec n.H.
54
Filip Mikulka
Sokol II.Prostějov
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.