Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jaroslav Hudeček
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1951
Typ licence
Licence A
Platnost licence
7.8.2017
Koučovaná utkání
Extraliga muži
17.5. 10:15
AA192
Baník OKD Karviná - KP Brno
27 : 32
16.5. 17:00
AA191
Baník OKD Karviná - KP Brno
30 : 33
10.5. 17:00
AA190
KP Brno - Baník OKD Karviná
25 : 26
9.5. 17:00
AA189
KP Brno - Baník OKD Karviná
32 : 31
18.4. 18:00
AA167
Baník OKD Karviná - M.A.T. Plzeň
24 : 32
12.4. 10:25
AA165
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
35 : 17
11.4. 18:00
AA163
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
27 : 23
4.4. 17:00
AA142
Baník OKD Karviná - Gumárny Zubří
31 : 29
29.3. 12:00
AA138
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
25 : 30
28.3. 18:00
AA134
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
27 : 28
14.3. 18:00
AA132
Baník OKD Karviná - Ronal Jičín
32 : 18
7.3. 18:00
AA122
Dukla Praha - Baník OKD Karviná
36 : 31
27.2. 19:00
AA119
Baník OKD Karviná - HC Zlín
38 : 14
21.2. 17:00
AA111
KP Brno - Baník OKD Karviná
27 : 27
15.2. 10:30
AA106
Baník OKD Karviná - Sokol Přerov
36 : 24
8.2. 17:00
AA100
SKP Frýdek-Místek - Baník OKD Karviná
36 : 27
14.12. 10:30
AA089
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
34 : 26
1.liga muži
8.5. 10:30
AB131
Karviná B - Bohunice
30 : 27
19.4. 17:00
AB118
Karviná B - Bystřice p.H.
27 : 24
28.3. 12:00
AB105
Karviná B - Strakonice
22 : 26
21.3. 17:00
AB101
Dvůr Králové - Karviná B
29 : 22
15.3. 13:00
AB092
Karviná B - Sokol Nové Veselí
26 : 23
1.3. 17:00
AB079
Jičín "B" - Karviná B
26 : 20
22.2. 13:00
AB078
Karviná B - Náchod
34 : 27
7.12. 13:00
AB065
Bohunice - Karviná B
31 : 21
30.11. 13:00
AB057
Karviná B - Talent Plzeň "B"
36 : 27
23.11. 10:30
AB052
Bystřice p.H. - Karviná B
33 : 24
16.11. 17:00
AB046
Karviná B - Kopřivnice
29 : 35
8.11. 18:00
AB039
Strakonice - Karviná B
22 : 20
26.10. 13:00
AB035
Karviná B - Dvůr Králové
33 : 24
Další
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.