Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jaroslav Hudeček
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1951
Typ licence
Licence A
Platnost licence
7.8.2017
Koučovaná utkání
Extraliga muži
17.5. 10:15
AA192
Baník OKD Karviná - KP Brno
27 : 32
16.5. 17:00
AA191
Baník OKD Karviná - KP Brno
30 : 33
10.5. 17:00
AA190
KP Brno - Baník OKD Karviná
25 : 26
9.5. 17:00
AA189
KP Brno - Baník OKD Karviná
32 : 31
18.4. 18:00
AA167
Baník OKD Karviná - M.A.T. Plzeň
24 : 32
12.4. 10:25
AA165
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
35 : 17
11.4. 18:00
AA163
M.A.T. Plzeň - Baník OKD Karviná
27 : 23
4.4. 17:00
AA142
Baník OKD Karviná - Gumárny Zubří
31 : 29
29.3. 12:00
AA138
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
25 : 30
28.3. 18:00
AA134
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
27 : 28
14.3. 18:00
AA132
Baník OKD Karviná - Ronal Jičín
32 : 18
7.3. 18:00
AA122
Dukla Praha - Baník OKD Karviná
36 : 31
27.2. 19:00
AA119
Baník OKD Karviná - HC Zlín
38 : 14
21.2. 17:00
AA111
KP Brno - Baník OKD Karviná
27 : 27
15.2. 10:30
AA106
Baník OKD Karviná - Sokol Přerov
36 : 24
8.2. 17:00
AA100
SKP Frýdek-Místek - Baník OKD Karviná
36 : 27
14.12. 10:30
AA089
Cement Hranice - Baník OKD Karviná
34 : 26
1.liga muži
8.5. 10:30
AB131
Karviná B - Bohunice
30 : 27
19.4. 17:00
AB118
Karviná B - Bystřice p.H.
27 : 24
28.3. 12:00
AB105
Karviná B - Strakonice
22 : 26
21.3. 17:00
AB101
Dvůr Králové - Karviná B
29 : 22
15.3. 13:00
AB092
Karviná B - Sokol Nové Veselí
26 : 23
1.3. 17:00
AB079
Jičín "B" - Karviná B
26 : 20
22.2. 13:00
AB078
Karviná B - Náchod
34 : 27
7.12. 13:00
AB065
Bohunice - Karviná B
31 : 21
30.11. 13:00
AB057
Karviná B - Talent Plzeň "B"
36 : 27
23.11. 10:30
AB052
Bystřice p.H. - Karviná B
33 : 24
16.11. 17:00
AB046
Karviná B - Kopřivnice
29 : 35
8.11. 18:00
AB039
Strakonice - Karviná B
22 : 20
26.10. 13:00
AB035
Karviná B - Dvůr Králové
33 : 24
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sezimovo Ústí - Třeboň
18 : 28
video
online
Č.Budějovice - Košutka
19 : 31
video
online
Zruč n.S. - S.Vršovice
26 : 27
video
online
Chodov B - Milevsko
29 : 26
video
online
Starý Plzenec - Sokol Kobylisy
28 : 20
video
online
Bohemians - VŠ Plzeň
23 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Starý Plzenec
22
19
1
2
689 : 454
39
2
S.Vršovice
22
18
0
4
671 : 517
35
3
Třeboň
22
17
0
5
708 : 541
34
4
Košutka
22
15
2
5
626 : 521
32
5
Bohemians
22
10
2
10
556 : 605
22
6
Sezimovo Ústí
22
8
3
11
464 : 524
19
7
Chodov B
22
8
1
13
517 : 582
17
8
VŠ Plzeň
22
7
2
13
514 : 528
16
9
Č.Budějovice
22
7
2
13
515 : 595
16
10
Zruč n.S.
22
6
0
16
547 : 595
12
11
Sokol Kobylisy
22
6
1
15
505 : 583
12
12
Milevsko
22
4
0
18
418 : 685
8
Tabulka střelců
Jan Bednář
Sokol Vršovice
150
Zdeněk Danielka
BHS Starý Plzenec
149
Jiří Kostelecký
TJ Jiskra Třeboň
144
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Havel
Sp.MAS Sezimovo Ústí
26
Jan Homolka
HK Slavia VŠ Plzeň
25
Jiří Bráník
TJ Bohemians Praha
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominik Horák
HC Milevsko
52
Radim Svoboda
Sokol Kobylisy
50
Ondřej Kůna
TJ Bohemians Praha
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.