Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jaroslav Hudeček
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1951
Typ licence
Licence A
Platnost licence
7.8.2017
Koučovaná utkání
1.liga muži
19.10. 16:30
AB026
Sokol Nové Veselí - Karviná B
32 : 25
11.10. 12:00
AB024
Karviná B - Chodov
31 : 22
4.10. 10:30
AB013
Karviná B - Jičín "B"
32 : 24
28.9. 10:30
AB012
Náchod - Karviná B
30 : 21
21.9. 13:00
AB002
Karviná B - Olomouc
26 : 23
1.liga starší dorostenci
26.10. 17:00
AG035
Karviná - Handball KP Brno
32 : 27
1.liga mladší dorostenci
21.3. 15:00
AJ101
D.Králové - Karviná
31 : 44
16.11. 13:00
AJ046
Karviná - Kopřivnice
40 : 24
8.11. 16:00
AJ039
Strakonice - Karviná
19 : 30
26.10. 15:00
AJ035
Karviná - D.Králové
42 : 27
11.10. 14:00
AJ024
Karviná - HK Lovosice
26 : 19
Český pohár žen
14.9. 15:00
AN018
Karviná - Otrokovice
22 : 25
2.liga ženy M-A
3.5. 15:00
ATA041
Karviná - Sokol V. Meziříčí
19 : 22
24.4. 18:30
ATA040
Karviná - Paskov
21 : 16
28.3. 16:00
ATA031
Karviná - DHK Pardubice
22 : 20
28.2. 13:00
ATA020
Karviná - HK Ivančice
23 : 18
13.2. 18:00
ATA012
Paskov - Karviná
15 : 25
2.liga ženy M-sever
22.11. 11:00
ATD025
Karviná - Olomouc
30 : 20
24.10. 18:30
ATD015
Karviná - TJ Nový Jičín
25 : 20
28.9. 18:00
ATD005
Karviná - Ostrava
34 : 17
19.9. 19:30
ATD002
Karviná - Paskov
28 : 13
Zpět
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Sokol Telnice
44 : 34
video
online
Rožnov p.R. - Zlín
27 : 23
video
online
Vsetín - Polanka
28 : 18
video
online
HK Ivančice - Olomouc
27 : 13
video
online
Litovel - Sokol II.Prostějov
31 : 29
video
online
V. Bystřice - Slavia Fatra Napajedla
40 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
18
2
2
735 : 542
38
2
HK Ivančice
22
17
1
4
712 : 541
34
3
Litovel
22
15
2
5
595 : 546
32
4
Rožnov p.R.
22
16
0
6
663 : 580
32
5
Polanka
22
14
3
5
605 : 475
31
6
Vsetín
22
10
0
12
662 : 690
20
7
V. Bystřice
22
8
1
13
653 : 700
17
8
Sokol II.Prostějov
22
7
1
14
629 : 689
15
9
Olomouc
22
7
1
14
500 : 576
15
10
Sokol Telnice
22
6
1
15
592 : 699
13
11
Přerov
22
5
0
17
578 : 686
10
12
Slavia Fatra Napajedla
22
2
2
18
514 : 714
5
Tabulka střelců
Petr Němec
TJ STM Olomouc
226
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
206
David Březovský
HC Zlín
157
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Šůstek
HC Zlín
41
Petr Němec
TJ STM Olomouc
37
Daniel Kulišťák
TJ Rožnov p.R.
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Němec
TJ STM Olomouc
68
Karel Mayer
Sokol Přerov HC
60
Miroslav Vyhňák
TJ STM Olomouc
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.