Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Irena Kupková
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1974
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.9.2016
Koučovaná utkání
Český pohár žen
14.9. 17:00
AN019
Olomouc - Bohunice
24 : 23
Žákovská liga starších žaček
3.5. 15:50
AP289
Bohunice - Žirovnice
15 : 10
3.5. 14:00
AP287
S.Vršovice - Bohunice
24 : 13
3.5. 12:10
AP285
Bohunice - Hodonín A
15 : 13
3.5. 09:25
AP282
J.Hradec - Bohunice
17 : 17
11.4. 18:00
AP240
Poruba - Bohunice
11 : 29
11.4. 15:00
AP237
Bohunice - Karviná
19 : 22
11.4. 12:00
AP234
Bohunice - Veselí n.M.
14 : 23
11.4. 09:00
AP231
Písek - Bohunice
22 : 3
22.3. 16:15
AP170
Bohunice - Loko Cheb
17 : 15
22.3. 14:25
AP168
Zlín A - Bohunice
24 : 13
22.3. 11:40
AP165
Otrokovice - Bohunice
13 : 11
22.3. 09:50
AP163
Bohunice - Žeravice
15 : 16
8.2. 15:30
AP099
Bohunice - DHC Plzeň A
14 : 19
8.2. 11:40
AP095
Havl. Brod A - Bohunice
19 : 11
8.2. 09:00
AP092
Bohunice - Zlín B
11 : 17
18.1. 15:00
AP028
Bohunice - DHK B Most
14 : 17
18.1. 13:00
AP026
Ivančice - Bohunice
26 : 17
18.1. 11:00
AP024
Slavia - Bohunice
24 : 3
18.1. 09:00
AP022
Bohunice - Kobylisy II
6 : 17
2.liga ženy M-B
25.4. 15:00
ATB039
Bohunice - SK Velká Bystřice
33 : 20
19.4. 17:00
ATB007
Bohunice - TJ Nový Jičín
34 : 13
12.4. 16:00
ATB035
TJ Nový Jičín - Bohunice
15 : 22
28.3. 15:00
ATB030
Bohunice - L.Zubří
27 : 22
15.2. 16:00
ATB011
SK Velká Bystřice - Bohunice
27 : 21
2.liga ženy M jih
29.11. 18:00
ATC028
Sokol V. Meziříčí - Bohunice
35 : 21
22.11. 15:00
ATC027
Bohunice - DHK Pardubice
23 : 27
16.11. 16:00
ATC023
SK Velká Bystřice - Bohunice
21 : 17
8.11. 15:00
ATC020
Bohunice - HK Hodonín
19 : 22
25.10. 13:00
ATC013
Bohunice - Sokol V. Meziříčí
26 : 28
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Sokol Telnice
44 : 34
video
online
Rožnov p.R. - Zlín
27 : 23
video
online
Vsetín - Polanka
28 : 18
video
online
HK Ivančice - Olomouc
27 : 13
video
online
Litovel - Sokol II.Prostějov
31 : 29
video
online
V. Bystřice - Slavia Fatra Napajedla
40 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
18
2
2
735 : 542
38
2
HK Ivančice
22
17
1
4
712 : 541
34
3
Litovel
22
15
2
5
595 : 546
32
4
Rožnov p.R.
22
16
0
6
663 : 580
32
5
Polanka
22
14
3
5
605 : 475
31
6
Vsetín
22
10
0
12
662 : 690
20
7
V. Bystřice
22
8
1
13
653 : 700
17
8
Sokol II.Prostějov
22
7
1
14
629 : 689
15
9
Olomouc
22
7
1
14
500 : 576
15
10
Sokol Telnice
22
6
1
15
592 : 699
13
11
Přerov
22
5
0
17
578 : 686
10
12
Slavia Fatra Napajedla
22
2
2
18
514 : 714
5
Tabulka střelců
Petr Němec
TJ STM Olomouc
226
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
206
David Březovský
HC Zlín
157
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Šůstek
HC Zlín
41
Petr Němec
TJ STM Olomouc
37
Daniel Kulišťák
TJ Rožnov p.R.
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Němec
TJ STM Olomouc
68
Karel Mayer
Sokol Přerov HC
60
Miroslav Vyhňák
TJ STM Olomouc
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.