Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
ŽL 1.-6.kolo
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Ondřej Horyna
Mateřský klub
HBC Jičín
Rok narození
1987
Typ licence
Licence B
Platnost licence
5.12.2015
Koučovaná utkání
1.liga muži
10.5. 17:00
AB127
Jičín "B" - Strakonice
36 : 28
26.4. 11:00
AB121
Olomouc - Jičín "B"
30 : 21
18.4. 17:00
AB115
Jičín "B" - Dvůr Králové
25 : 23
11.4. 17:00
AB109
Bohunice - Jičín "B"
32 : 27
29.3. 15:00
AB103
Jičín "B" - Sokol Nové Veselí
35 : 31
22.3. 14:00
AB097
Talent Plzeň "B" - Jičín "B"
24 : 20
15.3. 17:00
AB091
Jičín "B" - Chodov
29 : 22
8.3. 10:30
AB085
Bystřice p.H. - Jičín "B"
31 : 28
1.3. 17:00
AB079
Jičín "B" - Karviná B
26 : 20
22.2. 17:00
AB073
Kopřivnice - Jičín "B"
42 : 29
15.2. 17:00
AB067
Jičín "B" - Náchod
24 : 22
6.12. 18:00
AB061
Strakonice - Jičín "B"
28 : 18
30.11. 17:00
AB055
Jičín "B" - Olomouc
33 : 23
22.11. 17:00
AB049
Dvůr Králové - Jičín "B"
31 : 27
16.11. 17:00
AB043
Jičín "B" - Bohunice
30 : 23
9.11. 16:30
AB037
Sokol Nové Veselí - Jičín "B"
30 : 18
26.10. 13:30
AB031
Jičín "B" - Talent Plzeň "B"
32 : 22
19.10. 15:00
AB025
Chodov - Jičín "B"
26 : 26
12.10. 17:00
AB019
Jičín "B" - Bystřice p.H.
22 : 27
4.10. 10:30
AB013
Karviná B - Jičín "B"
32 : 24
28.9. 14:00
AB007
Jičín "B" - Kopřivnice
23 : 30
20.9. 17:00
AB001
Náchod - Jičín "B"
24 : 24
1.liga starší dorostenci
22.3. 10:00
AG097
Talent Plzeň - Jičín
31 : 21
7.3. 14:00
AG085
Dukla - Jičín
35 : 26
9.12. 19:00
AG049
Handball KP Brno - Jičín
24 : 19
9.11. 14:30
AG037
Sokol Nové Veselí - Jičín
41 : 23
4.10. 14:30
AG013
Karviná - Jičín
24 : 18
1.liga mladší dorostenci
10.5. 15:00
AJ127
Jičín - Strakonice
37 : 19
23.4. 17:00
AJ121
Frýdek-Místek - Jičín
36 : 30
18.4. 15:00
AJ115
Jičín - D.Králové
37 : 24
Další
Předchozí kola
Skupina XXVII - Nové Veselí - výsledky
video
online
Sokol Nové Veselí A - Telnice
31 : 17
video
online
Náchod - Strakonice
17 : 14
video
online
Talent A - Sokol Nové Veselí A
24 : 19
video
online
Telnice - Náchod
14 : 22
video
online
Strakonice - Talent A
18 : 24
video
online
Sokol Nové Veselí A - Náchod
27 : 11
video
online
Telnice - Strakonice
19 : 23
video
online
Náchod - Talent A
9 : 25
video
online
Strakonice - Sokol Nové Veselí A
23 : 28
video
online
Talent A - Telnice
23 : 13
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Karviná A
24
23
1
0
711 : 376
47
2
Talent A
24
23
0
1
617 : 377
46
3
Dukla Praha
24
21
2
1
632 : 364
44
4
Kopřivnice A
24
19
1
4
639 : 450
39
5
Zubří A
24
19
0
5
572 : 424
38
6
TJ Sokol Centrum Haná
24
18
1
5
548 : 420
37
7
Sokol Nové Veselí A
24
18
0
6
554 : 463
36
8
Zlín A
24
13
1
10
496 : 493
27
9
Liberec A
24
13
1
10
602 : 572
27
10
Jičín
24
12
0
12
514 : 476
24
11
Loko Louny
24
12
0
12
485 : 490
24
12
Sokol Úvaly A
24
11
0
13
460 : 538
22
13
Kutná Hora
24
11
0
13
539 : 547
22
14
TJ Sokol Bělá
24
11
0
13
454 : 500
22
15
STM Olomouc
24
10
1
13
485 : 529
21
16
F.-Místek A
24
9
2
13
530 : 507
20
17
Strakonice
24
9
2
13
478 : 526
20
18
V. Bystřice
24
9
1
14
538 : 564
19
19
Náchod
24
9
1
14
408 : 455
19
20
HK B Most
24
6
2
16
468 : 594
14
21
Chodov
24
6
0
18
435 : 594
12
22
Uherské Hradiště
24
4
0
20
409 : 610
8
23
Telnice
24
3
0
21
395 : 581
6
24
Pardubice
24
2
0
22
371 : 630
4
25
Litovel
24
1
0
23
320 : 580
2
Tabulka střelců
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
252
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí A
182
Tomáš Piroch
SSK Talent Plzeň A
167
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Bajer
HC TJ Náchod
25
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí A
21
David Lefan
HC Zlín A
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Koleček
HC Zubří A
38
Richard Stanev
TJ Sokol Bělá p.B.
36
Patrik Matula
Liberec Handball A
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.