Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Ondřej Horyna
Mateřský klub
HBC Jičín
Rok narození
1987
Typ licence
Licence B
Platnost licence
5.12.2015
Koučovaná utkání
1.liga muži
10.5. 17:00
AB127
Jičín "B" - Strakonice
36 : 28
26.4. 11:00
AB121
Olomouc - Jičín "B"
30 : 21
18.4. 17:00
AB115
Jičín "B" - Dvůr Králové
25 : 23
11.4. 17:00
AB109
Bohunice - Jičín "B"
32 : 27
29.3. 15:00
AB103
Jičín "B" - Sokol Nové Veselí
35 : 31
22.3. 14:00
AB097
Talent Plzeň "B" - Jičín "B"
24 : 20
15.3. 17:00
AB091
Jičín "B" - Chodov
29 : 22
8.3. 10:30
AB085
Bystřice p.H. - Jičín "B"
31 : 28
1.3. 17:00
AB079
Jičín "B" - Karviná B
26 : 20
22.2. 17:00
AB073
Kopřivnice - Jičín "B"
42 : 29
15.2. 17:00
AB067
Jičín "B" - Náchod
24 : 22
6.12. 18:00
AB061
Strakonice - Jičín "B"
28 : 18
30.11. 17:00
AB055
Jičín "B" - Olomouc
33 : 23
22.11. 17:00
AB049
Dvůr Králové - Jičín "B"
31 : 27
16.11. 17:00
AB043
Jičín "B" - Bohunice
30 : 23
9.11. 16:30
AB037
Sokol Nové Veselí - Jičín "B"
30 : 18
26.10. 13:30
AB031
Jičín "B" - Talent Plzeň "B"
32 : 22
19.10. 15:00
AB025
Chodov - Jičín "B"
26 : 26
12.10. 17:00
AB019
Jičín "B" - Bystřice p.H.
22 : 27
4.10. 10:30
AB013
Karviná B - Jičín "B"
32 : 24
28.9. 14:00
AB007
Jičín "B" - Kopřivnice
23 : 30
20.9. 17:00
AB001
Náchod - Jičín "B"
24 : 24
1.liga starší dorostenci
22.3. 10:00
AG097
Talent Plzeň - Jičín
31 : 21
7.3. 14:00
AG085
Dukla - Jičín
35 : 26
9.12. 19:00
AG049
Handball KP Brno - Jičín
24 : 19
9.11. 14:30
AG037
Sokol Nové Veselí - Jičín
41 : 23
4.10. 14:30
AG013
Karviná - Jičín
24 : 18
1.liga mladší dorostenci
10.5. 15:00
AJ127
Jičín - Strakonice
37 : 19
23.4. 17:00
AJ121
Frýdek-Místek - Jičín
36 : 30
18.4. 15:00
AJ115
Jičín - D.Králové
37 : 24
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Třeboň
30 : 29
video
online
1.HK Dvůr Králové - TJ Sokol Úvaly
30 : 24
video
online
Loko Č.Budějovice - TJ Košutka
39 : 26
video
online
ELP Jablonec - ČZ HBC Strakonice 1921
23 : 33
video
online
Chodov - D. Cerekev
38 : 9
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
ČZ HBC Strakonice 1921
20
20
0
0
732 : 411
40
2
TJ Košutka
20
14
1
5
590 : 495
29
3
Loko Č.Budějovice
20
13
1
6
594 : 551
27
4
Chodov
20
11
4
5
584 : 512
26
5
1.HK Dvůr Králové
20
11
0
9
514 : 468
22
6
ELP Jablonec
20
8
2
10
534 : 556
18
7
Náchod
20
8
2
10
505 : 544
18
8
TJ Sokol Úvaly
20
7
2
11
515 : 540
16
9
Třeboň
20
5
0
15
490 : 603
10
10
D. Cerekev
20
4
0
16
451 : 637
8
11
Sp.MAS Sezimovo Ústí
20
3
0
17
448 : 640
5
Tabulka střelců
Tomáš Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
172
Jan Matoušík
TJ Košutka
171
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
152
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Neumann
1.HK Dvůr Králové
43
Jiří Prechtl
ČZ HBC Strakonice 1921
39
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Pavel Zahradník
TJ Jiskra Třeboň
54
Petr Holický
TJ Jiskra Třeboň
52
Petr Roztočil
HC TJ Náchod
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.