Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Pavel Tkadleček
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1975
Typ licence
Licence C
Platnost licence
29.1.2019
Koučovaná utkání
2.liga starší dorostenci M
25.4. 15:00
AI125
Sokol Telnice - V. Bystřice
28 : 30
15.2. 14:00
AI070
Polanka - V. Bystřice
38 : 24
2.liga mladší dorostenci M
9.5. 13:30
AL129
V. Bystřice - Třinec
41 : 21
26.4. 10:30
AL125
TJ Sokol Luhačovice - V. Bystřice
30 : 34
18.4. 13:30
AL116
V. Bystřice - Sokol II.Prostějov
37 : 38
11.4. 13:00
AL114
KP Brno - V. Bystřice
37 : 41
28.3. 13:00
AL103
Litovel - V. Bystřice
29 : 33
21.3. 13:30
AL102
V. Bystřice - Sokol Juliánov
49 : 33
14.3. 12:00
AL092
Rožnov p.R. - V. Bystřice
24 : 35
7.3. 13:30
AL089
V. Bystřice - HK Ivančice
24 : 26
28.2. 15:00
AL081
Sokol V. Meziříčí - V. Bystřice
20 : 47
21.2. 13:30
AL076
V. Bystřice - Ostrava
33 : 30
15.2. 12:00
AL070
DTJ Polanka - V. Bystřice
22 : 34
6.12. 16:30
AL063
Třinec - V. Bystřice
34 : 47
29.11. 13:30
AL059
V. Bystřice - TJ Sokol Luhačovice
44 : 29
22.11. 14:30
AL050
Sokol II.Prostějov - V. Bystřice
31 : 45
15.11. 13:30
AL048
V. Bystřice - KP Brno
32 : 29
8.11. 13:30
AL037
V. Bystřice - Litovel
28 : 26
26.10. 16:00
AL036
Sokol Juliánov - V. Bystřice
30 : 41
18.10. 13:30
AL026
V. Bystřice - Rožnov p.R.
33 : 23
12.10. 13:00
AL023
HK Ivančice - V. Bystřice
31 : 39
4.10. 13:30
AL015
V. Bystřice - Sokol V. Meziříčí
51 : 23
27.9. 12:00
AL010
Ostrava - V. Bystřice
32 : 33
20.9. 13:30
AL004
V. Bystřice - DTJ Polanka
22 : 19
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.