Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
David Bím
Mateřský klub
Sokol Telnice
Rok narození
1987
Typ licence
Licence B
Platnost licence
2.7.2017
Koučovaná utkání
2.liga muži JM
16.11. 09:30
AE046
Maloměřice - Telnice
31 : 21
9.11. 17:00
AE040
Telnice - Ivančice
20 : 33
20.9. 16:00
AE006
Sokol II.Prostějov - Telnice
29 : 29
2.liga starší dorostenci M
9.5. 10:30
AI128
Přerov - Sokol Telnice
44 : 34
25.4. 15:00
AI125
Sokol Telnice - V. Bystřice
28 : 30
19.4. 16:30
AI117
Vsetín - Sokol Telnice
35 : 29
12.4. 15:00
AI112
Sokol Telnice - Rožnov p.R.
29 : 30
28.3. 15:00
AI106
HK Ivančice - Sokol Telnice
41 : 19
22.3. 15:00
AI099
Sokol Telnice - Olomouc
33 : 30
15.3. 11:00
AI095
Zlín - Sokol Telnice
32 : 22
28.2. 15:00
AI084
Slavia Fatra Napajedla - Sokol Telnice
31 : 23
21.2. 13:00
AI073
Sokol Telnice - Litovel
21 : 31
15.2. 15:00
AI072
Sokol Telnice - Sokol II.Prostějov
34 : 29
7.12. 14:00
AI062
Sokol Telnice - Přerov
28 : 24
29.11. 15:30
AI059
V. Bystřice - Sokol Telnice
36 : 25
23.11. 15:00
AI051
Sokol Telnice - Vsetín
38 : 26
15.11. 14:00
AI046
Rožnov p.R. - Sokol Telnice
34 : 27
9.11. 15:00
AI040
Sokol Telnice - HK Ivančice
27 : 31
25.10. 15:00
AI033
Olomouc - Sokol Telnice
23 : 30
19.10. 15:00
AI029
Sokol Telnice - Zlín
28 : 42
12.10. 14:00
AI020
Polanka - Sokol Telnice
40 : 16
4.10. 15:00
AI018
Sokol Telnice - Slavia Fatra Napajedla
30 : 23
20.9. 14:00
AI006
Sokol II.Prostějov - Sokol Telnice
33 : 26
Jihomoravská liga ml. žáků
9.11. 13:30
LH007
Telnice - Ivančice B
15 : 8
9.11. 10:30
LH040
Telnice - Ivančice A
9 : 31
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.