Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
David Kalous
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Rok narození
1976
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.8.2018
Koučovaná utkání
2.liga muži SM
9.5. 16:00
AF131
Rožnov p.R. - Ostrava
25 : 35
18.4. 11:00
AF120
SKP F-M B - Ostrava
32 : 38
12.4. 17:00
AF109
Ostrava - Hranice B
29 : 20
22.3. 10:30
AF098
Šumperk - Ostrava
28 : 28
15.3. 17:00
AF095
Ostrava - L.Zubří
33 : 24
1.3. 17:00
AF082
Ostrava - Hlučín
32 : 22
21.2. 17:30
AF076
V. Bystřice - Ostrava
23 : 22
15.2. 17:00
AF069
Ostrava - Vsetín
32 : 25
6.12. 14:00
AF065
Ostrava - Rožnov p.R.
29 : 28
30.11. 18:00
AF056
Zubří B - Ostrava
36 : 24
23.11. 16:00
AF054
Ostrava - SKP F-M B
30 : 28
16.11. 10:30
AF043
Hranice B - Ostrava
21 : 24
9.11. 12:00
AF042
Polanka - Ostrava
23 : 24
25.10. 14:00
AF032
Ostrava - Šumperk
31 : 21
19.10. 17:00
AF029
L.Zubří - Ostrava
22 : 29
12.10. 12:00
AF021
Ostrava - MHK Karviná
30 : 19
5.10. 17:30
AF016
Hlučín - Ostrava
20 : 27
27.9. 10:00
AF010
Ostrava - V. Bystřice
26 : 28
20.9. 18:00
AF003
Vsetín - Ostrava
21 : 30
1.liga starší dorostenci
5.5. 18:00
AG131
Karviná - Ostrava
39 : 24
18.4. 09:00
AG120
Frýdek-Místek - Ostrava
30 : 26
29.3. 14:00
AG108
Ostrava - Talent Plzeň
25 : 37
15.3. 15:00
AG095
Ostrava - Kopřivnice
31 : 28
1.3. 15:00
AG082
Ostrava - Handball KP Brno
34 : 36
22.2. 15:00
AG076
Ostrava - Sokol Nové Veselí
31 : 31
15.2. 15:00
AG069
Ostrava - HK Lovosice
26 : 30
6.12. 12:00
AG065
Ostrava - Karviná
26 : 29
30.11. 16:00
AG056
Zubří - Ostrava
31 : 26
23.11. 14:00
AG054
Ostrava - Frýdek-Místek
23 : 26
2.liga mladší dorostenci M
9.5. 12:00
AL131
Rožnov p.R. - Ostrava
25 : 37
Další
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.