Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
David Kalous
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Rok narození
1976
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.8.2018
Koučovaná utkání
2.liga muži SM
9.5. 16:00
AF131
Rožnov p.R. - Ostrava
25 : 35
18.4. 11:00
AF120
SKP F-M B - Ostrava
32 : 38
12.4. 17:00
AF109
Ostrava - Hranice B
29 : 20
22.3. 10:30
AF098
Šumperk - Ostrava
28 : 28
15.3. 17:00
AF095
Ostrava - L.Zubří
33 : 24
1.3. 17:00
AF082
Ostrava - Hlučín
32 : 22
21.2. 17:30
AF076
V. Bystřice - Ostrava
23 : 22
15.2. 17:00
AF069
Ostrava - Vsetín
32 : 25
6.12. 14:00
AF065
Ostrava - Rožnov p.R.
29 : 28
30.11. 18:00
AF056
Zubří B - Ostrava
36 : 24
23.11. 16:00
AF054
Ostrava - SKP F-M B
30 : 28
16.11. 10:30
AF043
Hranice B - Ostrava
21 : 24
9.11. 12:00
AF042
Polanka - Ostrava
23 : 24
25.10. 14:00
AF032
Ostrava - Šumperk
31 : 21
19.10. 17:00
AF029
L.Zubří - Ostrava
22 : 29
12.10. 12:00
AF021
Ostrava - MHK Karviná
30 : 19
5.10. 17:30
AF016
Hlučín - Ostrava
20 : 27
27.9. 10:00
AF010
Ostrava - V. Bystřice
26 : 28
20.9. 18:00
AF003
Vsetín - Ostrava
21 : 30
1.liga starší dorostenci
5.5. 18:00
AG131
Karviná - Ostrava
39 : 24
18.4. 09:00
AG120
Frýdek-Místek - Ostrava
30 : 26
29.3. 14:00
AG108
Ostrava - Talent Plzeň
25 : 37
15.3. 15:00
AG095
Ostrava - Kopřivnice
31 : 28
1.3. 15:00
AG082
Ostrava - Handball KP Brno
34 : 36
22.2. 15:00
AG076
Ostrava - Sokol Nové Veselí
31 : 31
15.2. 15:00
AG069
Ostrava - HK Lovosice
26 : 30
6.12. 12:00
AG065
Ostrava - Karviná
26 : 29
30.11. 16:00
AG056
Zubří - Ostrava
31 : 26
23.11. 14:00
AG054
Ostrava - Frýdek-Místek
23 : 26
2.liga mladší dorostenci M
9.5. 12:00
AL131
Rožnov p.R. - Ostrava
25 : 37
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Karviná B - Bohunice
30 : 27
video
online
Náchod - Olomouc
28 : 24
video
online
Dvůr Králové - Kopřivnice
29 : 29
video
online
Chodov - Talent Plzeň "B"
24 : 26
video
online
Sokol Nové Veselí - Bystřice p.H.
31 : 35
video
online
Jičín "B" - Strakonice
36 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice
22
18
3
1
784 : 594
39
2
Strakonice
22
17
1
4
628 : 582
35
3
Talent Plzeň "B"
22
11
4
7
579 : 566
26
4
Bystřice p.H.
22
11
2
9
619 : 594
24
5
Náchod
22
10
3
9
587 : 577
23
6
Jičín "B"
22
9
2
11
577 : 601
20
7
Chodov
22
9
2
11
555 : 541
20
8
Sokol Nové Veselí
22
9
1
12
604 : 593
19
9
Karviná B
22
9
1
12
548 : 592
19
10
Dvůr Králové
22
7
3
12
491 : 555
17
11
Olomouc
22
4
3
15
500 : 606
11
12
Bohunice
22
4
3
15
545 : 616
11
Tabulka střelců
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
157
Petr Freiberg
HC TJ Náchod
117
Pavel Mrnuštík
Tatran Bohunice
114
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
71
Jan Dudek
HCB OKD Karviná B
51
Petr Šlachta
KH Kopřivnice
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Daniel Fiedor
1.HK Dvůr Králové
54
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
48
Martin Prokeš
TJ Sokol Nové Veselí
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.