Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
David Kalous
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Rok narození
1976
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.8.2018
Koučovaná utkání
2.liga muži SM
9.5. 16:00
AF131
Rožnov p.R. - Ostrava
25 : 35
18.4. 11:00
AF120
SKP F-M B - Ostrava
32 : 38
12.4. 17:00
AF109
Ostrava - Hranice B
29 : 20
22.3. 10:30
AF098
Šumperk - Ostrava
28 : 28
15.3. 17:00
AF095
Ostrava - L.Zubří
33 : 24
1.3. 17:00
AF082
Ostrava - Hlučín
32 : 22
21.2. 17:30
AF076
V. Bystřice - Ostrava
23 : 22
15.2. 17:00
AF069
Ostrava - Vsetín
32 : 25
6.12. 14:00
AF065
Ostrava - Rožnov p.R.
29 : 28
30.11. 18:00
AF056
Zubří B - Ostrava
36 : 24
23.11. 16:00
AF054
Ostrava - SKP F-M B
30 : 28
16.11. 10:30
AF043
Hranice B - Ostrava
21 : 24
9.11. 12:00
AF042
Polanka - Ostrava
23 : 24
25.10. 14:00
AF032
Ostrava - Šumperk
31 : 21
19.10. 17:00
AF029
L.Zubří - Ostrava
22 : 29
12.10. 12:00
AF021
Ostrava - MHK Karviná
30 : 19
5.10. 17:30
AF016
Hlučín - Ostrava
20 : 27
27.9. 10:00
AF010
Ostrava - V. Bystřice
26 : 28
20.9. 18:00
AF003
Vsetín - Ostrava
21 : 30
1.liga starší dorostenci
5.5. 18:00
AG131
Karviná - Ostrava
39 : 24
18.4. 09:00
AG120
Frýdek-Místek - Ostrava
30 : 26
29.3. 14:00
AG108
Ostrava - Talent Plzeň
25 : 37
15.3. 15:00
AG095
Ostrava - Kopřivnice
31 : 28
1.3. 15:00
AG082
Ostrava - Handball KP Brno
34 : 36
22.2. 15:00
AG076
Ostrava - Sokol Nové Veselí
31 : 31
15.2. 15:00
AG069
Ostrava - HK Lovosice
26 : 30
6.12. 12:00
AG065
Ostrava - Karviná
26 : 29
30.11. 16:00
AG056
Zubří - Ostrava
31 : 26
23.11. 14:00
AG054
Ostrava - Frýdek-Místek
23 : 26
2.liga mladší dorostenci M
9.5. 12:00
AL131
Rožnov p.R. - Ostrava
25 : 37
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sezimovo Ústí - Třeboň
18 : 28
video
online
Č.Budějovice - Košutka
19 : 31
video
online
Zruč n.S. - S.Vršovice
26 : 27
video
online
Chodov B - Milevsko
29 : 26
video
online
Starý Plzenec - Sokol Kobylisy
28 : 20
video
online
Bohemians - VŠ Plzeň
23 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Starý Plzenec
22
19
1
2
689 : 454
39
2
S.Vršovice
22
18
0
4
671 : 517
35
3
Třeboň
22
17
0
5
708 : 541
34
4
Košutka
22
15
2
5
626 : 521
32
5
Bohemians
22
10
2
10
556 : 605
22
6
Sezimovo Ústí
22
8
3
11
464 : 524
19
7
Chodov B
22
8
1
13
517 : 582
17
8
VŠ Plzeň
22
7
2
13
514 : 528
16
9
Č.Budějovice
22
7
2
13
515 : 595
16
10
Zruč n.S.
22
6
0
16
547 : 595
12
11
Sokol Kobylisy
22
6
1
15
505 : 583
12
12
Milevsko
22
4
0
18
418 : 685
8
Tabulka střelců
Jan Bednář
Sokol Vršovice
150
Zdeněk Danielka
BHS Starý Plzenec
149
Jiří Kostelecký
TJ Jiskra Třeboň
144
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Havel
Sp.MAS Sezimovo Ústí
26
Jan Homolka
HK Slavia VŠ Plzeň
25
Jiří Bráník
TJ Bohemians Praha
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dominik Horák
HC Milevsko
52
Radim Svoboda
Sokol Kobylisy
50
Ondřej Kůna
TJ Bohemians Praha
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.