Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
David Kalous
Mateřský klub
TJ Sokol Ostrava
Rok narození
1976
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.8.2018
Koučovaná utkání
2.liga muži SM
9.5. 16:00
AF131
Rožnov p.R. - Ostrava
25 : 35
18.4. 11:00
AF120
SKP F-M B - Ostrava
32 : 38
12.4. 17:00
AF109
Ostrava - Hranice B
29 : 20
22.3. 10:30
AF098
Šumperk - Ostrava
28 : 28
15.3. 17:00
AF095
Ostrava - L.Zubří
33 : 24
1.3. 17:00
AF082
Ostrava - Hlučín
32 : 22
21.2. 17:30
AF076
V. Bystřice - Ostrava
23 : 22
15.2. 17:00
AF069
Ostrava - Vsetín
32 : 25
6.12. 14:00
AF065
Ostrava - Rožnov p.R.
29 : 28
30.11. 18:00
AF056
Zubří B - Ostrava
36 : 24
23.11. 16:00
AF054
Ostrava - SKP F-M B
30 : 28
16.11. 10:30
AF043
Hranice B - Ostrava
21 : 24
9.11. 12:00
AF042
Polanka - Ostrava
23 : 24
25.10. 14:00
AF032
Ostrava - Šumperk
31 : 21
19.10. 17:00
AF029
L.Zubří - Ostrava
22 : 29
12.10. 12:00
AF021
Ostrava - MHK Karviná
30 : 19
5.10. 17:30
AF016
Hlučín - Ostrava
20 : 27
27.9. 10:00
AF010
Ostrava - V. Bystřice
26 : 28
20.9. 18:00
AF003
Vsetín - Ostrava
21 : 30
1.liga starší dorostenci
5.5. 18:00
AG131
Karviná - Ostrava
39 : 24
18.4. 09:00
AG120
Frýdek-Místek - Ostrava
30 : 26
29.3. 14:00
AG108
Ostrava - Talent Plzeň
25 : 37
15.3. 15:00
AG095
Ostrava - Kopřivnice
31 : 28
1.3. 15:00
AG082
Ostrava - Handball KP Brno
34 : 36
22.2. 15:00
AG076
Ostrava - Sokol Nové Veselí
31 : 31
15.2. 15:00
AG069
Ostrava - HK Lovosice
26 : 30
6.12. 12:00
AG065
Ostrava - Karviná
26 : 29
30.11. 16:00
AG056
Zubří - Ostrava
31 : 26
23.11. 14:00
AG054
Ostrava - Frýdek-Místek
23 : 26
2.liga mladší dorostenci M
9.5. 12:00
AL131
Rožnov p.R. - Ostrava
25 : 37
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Náchod - Lokomotiva Vršovice
28 : 20
video
online
Liberec - TJ Sokol Bělá p.B.
24 : 31
video
online
HK B Most - Loko Louny
31 : 22
video
online
Sokol Šťáhlavy - 1.HC Pardubice
35 : 28
video
online
TJ Sparta Kutná Hora - S.Vršovice
26 : 27
video
online
Chrudim - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK B Most
22
21
0
1
680 : 450
42
2
Loko Louny
22
17
0
5
716 : 486
34
3
1.HC Pardubice
22
16
0
6
717 : 600
32
4
Sokol Šťáhlavy
22
14
2
6
684 : 571
30
5
TJ Sparta Kutná Hora
22
14
1
7
637 : 555
29
6
TJ Sokol Bělá p.B.
22
12
1
9
546 : 511
24
7
Náchod
22
11
0
11
571 : 582
22
8
Liberec
22
9
0
13
718 : 642
18
9
S.Vršovice
22
5
1
16
522 : 639
11
10
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
4
1
17
519 : 628
9
11
Lokomotiva Vršovice
22
5
0
17
496 : 709
9
12
Chrudim
22
1
0
21
350 : 783
2
Tabulka střelců
Ondřej Lacina
Lokomotiva Louny
265
Lukáš Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
217
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
202
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Lacina
Lokomotiva Louny
38
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
30
František Šťastník
Liberec Handball
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Štajnrt
HC TJ Náchod
60
Roman Dušánek
1.HC Pardubice
46
Lukáš Charvát
Lokomotiva Vršovice
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.