Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga - Play-off 1-8
Extraliga - Play-out 9-12
Extraliga-Play-off 1-4
Extraliga -Play-out 11-12
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga-umístění 9-10
Extraliga Play-off 1-2
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Ľuboš Hudák
Mateřský klub
DHK Baník Most
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
5.2.2019
Koučovaná utkání
Český pohár žen
26.4. 15:30
AN035
Baník Most - Slavia Praha
30 : 19
25.3. 18:00
AN034
Veselí n.M. - Baník Most
22 : 29
25.2. 17:00
AN031
HC Zlín - Baník Most
25 : 26
28.10. 15:00
AN025
Otrokovice - Veselí n.M.
23 : 33
W.H.I.L.
24.5. 18:00
AW157
Baník Most - Sokol Poruba
27 : 19
23.5. 18:00
AW156
Baník Most - Sokol Poruba
32 : 18
16.5. 18:00
AW155
Sokol Poruba - Baník Most
24 : 23
8.5. 19:30
AW134
Baník Most - Zora Olomouc
38 : 23
1.5. 17:30
AW133
Zora Olomouc - Baník Most
21 : 31
11.4. 18:00
AW130
Sokol Poruba - Baník Most
24 : 23
4.4. 18:00
AW123
Baník Most - Veselí nad Moravou
31 : 20
28.3. 18:00
AW119
Slávia Partizánske - Baník Most
19 : 19
13.3. 18:00
AW110
Baník Most - Bemaco Prešov
34 : 17
11.3. 18:00
AW075
Duslo Šaľa - Baník Most
21 : 22
8.3. 18:00
AW108
Slavia Praha - Baník Most
23 : 29
28.2. 18:00
AW097
Baník Most - Iuventa Michalovce
27 : 19
21.2. 18:00
AW096
Baník Most - Zora Olomouc
32 : 20
14.2. 15:00
AW086
Sokol Písek - Baník Most
22 : 31
7.2. 18:00
AW083
Baník Most - HC Zlín
34 : 17
24.1. 18:30
AW070
ŠKP Bratislava - Baník Most
13 : 41
10.1. 17:00
AW057
Veselí nad Moravou - Baník Most
22 : 28
21.11. 18:00
AW052
Zora Olomouc - Veselí nad Moravou
30 : 24
15.11. 17:00
AW046
Veselí nad Moravou - Sokol Písek
31 : 20
9.11. 16:00
AW039
HC Zlín - Veselí nad Moravou
24 : 24
1.11. 17:00
AW035
Veselí nad Moravou - Duslo Šaľa
34 : 28
25.10. 18:00
AW026
ŠKP Bratislava - Veselí nad Moravou
19 : 37
18.10. 18:00
AW024
Veselí nad Moravou - Sokol Poruba
27 : 19
4.10. 17:00
AW013
Veselí nad Moravou - Iuventa Michalovce
29 : 33
27.9. 17:30
AW012
Slávia Partizánske - Veselí nad Moravou
20 : 20
20.9. 17:00
AW002
Veselí nad Moravou - Bemaco Prešov
28 : 23
Další
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
30 : 29
video
online
Cement Hranice - SKP Frýdek-Místek
35 : 27
Tabulka střelců
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
219
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
215
Lubomír Veřmiřovský
HCB OKD Karviná
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Boris Aspridis
Handball KP Brno
75
Vojtěch Petrovský
SKP Frýdek-Místek
67
Jakub Sviták
HC Dukla Praha
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Dolák
Tatran Litovel
66
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
64
David Poloz
HC Zlín
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.