Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Vladan Táborský
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
7.4.2018
Koučovaná utkání
1.liga muži
9.5. 17:00
AB132
Náchod - Olomouc
28 : 24
26.4. 11:00
AB121
Olomouc - Jičín "B"
30 : 21
19.4. 15:00
AB120
Olomouc - Bohunice
26 : 22
12.4. 17:00
AB110
Talent Plzeň "B" - Olomouc
25 : 20
29.3. 15:00
AB107
Olomouc - Bystřice p.H.
24 : 24
22.3. 17:00
AB099
Kopřivnice - Olomouc
36 : 23
15.3. 16:00
AB094
Olomouc - Strakonice
23 : 24
7.3. 15:00
AB088
Dvůr Králové - Olomouc
20 : 18
28.2. 14:00
AB081
Olomouc - Sokol Nové Veselí
21 : 20
22.2. 15:00
AB077
Chodov - Olomouc
37 : 14
14.2. 14:00
AB068
Olomouc - Karviná B
28 : 28
7.12. 16:00
AB066
Olomouc - Náchod
26 : 21
30.11. 17:00
AB055
Jičín "B" - Olomouc
33 : 23
22.11. 17:00
AB054
Bohunice - Olomouc
24 : 24
15.11. 16:00
AB044
Olomouc - Talent Plzeň "B"
27 : 28
9.11. 10:30
AB041
Bystřice p.H. - Olomouc
34 : 22
25.10. 17:00
AB033
Olomouc - Kopřivnice
25 : 39
18.10. 18:00
AB028
Strakonice - Olomouc
34 : 26
12.10. 16:00
AB022
Olomouc - Dvůr Králové
17 : 23
5.10. 16:30
AB015
Sokol Nové Veselí - Olomouc
30 : 22
27.9. 14:00
AB011
Olomouc - Chodov
14 : 29
21.9. 13:00
AB002
Karviná B - Olomouc
26 : 23
Český pohár mužů
19.11. 18:30
AM061
Kopřivnice - Olomouc
40 : 24
13.9. 16:00
AM044
Napajedla - Olomouc
24 : 27
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Jičín - Sokol Kobylisy
nezadáno
video
online
Zubří - Frýdek-Místek
34 : 27
video
online
Handball KP Brno - Kopřivnice
41 : 27
video
online
Karviná - Ostrava
39 : 24
video
online
HK Lovosice - Talent Plzeň
26 : 26
video
online
Sokol Nové Veselí - Dukla
34 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí
20
16
2
2
612 : 470
34
2
Talent Plzeň
20
16
1
3
615 : 484
33
3
HK Lovosice
20
15
1
4
579 : 474
31
4
Zubří
20
14
1
5
626 : 538
29
5
Dukla
20
12
0
8
583 : 528
24
6
Jičín
20
8
0
12
522 : 555
16
7
Frýdek-Místek
20
8
0
12
562 : 592
16
8
Karviná
20
8
0
12
507 : 503
16
9
Handball KP Brno
20
5
0
15
554 : 667
10
10
Ostrava
20
4
1
15
504 : 615
9
11
Kopřivnice
20
1
0
19
439 : 677
2
12
Sokol Kobylisy
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava
162
Jakub Tonar
SSK Talent Plzeň
138
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava
49
David Čadílek
Handball KP Brno
29
Jakub Tonar
SSK Talent Plzeň
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Drzyzga
HCB OKD Karviná
56
Jakub Lakatoš
KH Kopřivnice
46
Adam Wozniak
HCB OKD Karviná
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.