Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
Rozpis soutěže
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Vladan Táborský
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
7.4.2018
Koučovaná utkání
1.liga muži
9.5. 17:00
AB132
Náchod - Olomouc
28 : 24
26.4. 11:00
AB121
Olomouc - Jičín "B"
30 : 21
19.4. 15:00
AB120
Olomouc - Bohunice
26 : 22
12.4. 17:00
AB110
Talent Plzeň "B" - Olomouc
25 : 20
29.3. 15:00
AB107
Olomouc - Bystřice p.H.
24 : 24
22.3. 17:00
AB099
Kopřivnice - Olomouc
36 : 23
15.3. 16:00
AB094
Olomouc - Strakonice
23 : 24
7.3. 15:00
AB088
Dvůr Králové - Olomouc
20 : 18
28.2. 14:00
AB081
Olomouc - Sokol Nové Veselí
21 : 20
22.2. 15:00
AB077
Chodov - Olomouc
37 : 14
14.2. 14:00
AB068
Olomouc - Karviná B
28 : 28
7.12. 16:00
AB066
Olomouc - Náchod
26 : 21
30.11. 17:00
AB055
Jičín "B" - Olomouc
33 : 23
22.11. 17:00
AB054
Bohunice - Olomouc
24 : 24
15.11. 16:00
AB044
Olomouc - Talent Plzeň "B"
27 : 28
9.11. 10:30
AB041
Bystřice p.H. - Olomouc
34 : 22
25.10. 17:00
AB033
Olomouc - Kopřivnice
25 : 39
18.10. 18:00
AB028
Strakonice - Olomouc
34 : 26
12.10. 16:00
AB022
Olomouc - Dvůr Králové
17 : 23
5.10. 16:30
AB015
Sokol Nové Veselí - Olomouc
30 : 22
27.9. 14:00
AB011
Olomouc - Chodov
14 : 29
21.9. 13:00
AB002
Karviná B - Olomouc
26 : 23
Český pohár mužů
19.11. 18:30
AM061
Kopřivnice - Olomouc
40 : 24
13.9. 16:00
AM044
Napajedla - Olomouc
24 : 27
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Hlučín - L.Zubří
22 : 28
video
online
Rožnov p.R. - Ostrava
25 : 35
video
online
Vsetín - Polanka
32 : 38
video
online
V. Bystřice - Šumperk
29 : 19
video
online
Hranice B - MHK Karviná
31 : 23
video
online
Zubří B - SKP F-M B
35 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ostrava
22
17
1
4
633 : 534
35
2
V. Bystřice
22
17
0
5
648 : 552
34
3
Polanka
22
14
0
8
653 : 595
28
4
Zubří B
22
14
0
8
703 : 607
28
5
Šumperk
22
12
2
8
610 : 593
26
6
SKP F-M B
22
13
0
9
629 : 587
23
7
Rožnov p.R.
22
10
1
11
646 : 604
21
8
MHK Karviná
22
9
0
13
553 : 582
17
9
Vsetín
22
8
0
14
599 : 664
16
10
L.Zubří
22
6
2
14
579 : 653
14
11
Hranice B
22
7
0
15
532 : 595
13
12
Hlučín
22
2
0
20
493 : 712
4
Tabulka střelců
Radek Zeman
TJ Lesana Zubří
155
Tomáš Kolmajer
HC Hlučín
149
Radim Pavlík
DTJ Polanka
139
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radim Pavlík
DTJ Polanka
47
Kamil Zemánek
SK Velká Bystřice
40
Josef Diviš
MHK Karviná
38
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radek Mézl
SK Velká Bystřice
40
Štěpán Zeman
HC Zubří B
36
Radek Zeman
TJ Lesana Zubří
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.