Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Vladan Táborský
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1975
Typ licence
Licence B
Platnost licence
7.4.2018
Koučovaná utkání
1.liga muži
9.5. 17:00
AB132
Náchod - Olomouc
28 : 24
26.4. 11:00
AB121
Olomouc - Jičín "B"
30 : 21
19.4. 15:00
AB120
Olomouc - Bohunice
26 : 22
12.4. 17:00
AB110
Talent Plzeň "B" - Olomouc
25 : 20
29.3. 15:00
AB107
Olomouc - Bystřice p.H.
24 : 24
22.3. 17:00
AB099
Kopřivnice - Olomouc
36 : 23
15.3. 16:00
AB094
Olomouc - Strakonice
23 : 24
7.3. 15:00
AB088
Dvůr Králové - Olomouc
20 : 18
28.2. 14:00
AB081
Olomouc - Sokol Nové Veselí
21 : 20
22.2. 15:00
AB077
Chodov - Olomouc
37 : 14
14.2. 14:00
AB068
Olomouc - Karviná B
28 : 28
7.12. 16:00
AB066
Olomouc - Náchod
26 : 21
30.11. 17:00
AB055
Jičín "B" - Olomouc
33 : 23
22.11. 17:00
AB054
Bohunice - Olomouc
24 : 24
15.11. 16:00
AB044
Olomouc - Talent Plzeň "B"
27 : 28
9.11. 10:30
AB041
Bystřice p.H. - Olomouc
34 : 22
25.10. 17:00
AB033
Olomouc - Kopřivnice
25 : 39
18.10. 18:00
AB028
Strakonice - Olomouc
34 : 26
12.10. 16:00
AB022
Olomouc - Dvůr Králové
17 : 23
5.10. 16:30
AB015
Sokol Nové Veselí - Olomouc
30 : 22
27.9. 14:00
AB011
Olomouc - Chodov
14 : 29
21.9. 13:00
AB002
Karviná B - Olomouc
26 : 23
Český pohár mužů
19.11. 18:30
AM061
Kopřivnice - Olomouc
40 : 24
13.9. 16:00
AM044
Napajedla - Olomouc
24 : 27
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Sokol Telnice
44 : 34
video
online
Rožnov p.R. - Zlín
27 : 23
video
online
Vsetín - Polanka
28 : 18
video
online
HK Ivančice - Olomouc
27 : 13
video
online
Litovel - Sokol II.Prostějov
31 : 29
video
online
V. Bystřice - Slavia Fatra Napajedla
40 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
18
2
2
735 : 542
38
2
HK Ivančice
22
17
1
4
712 : 541
34
3
Litovel
22
15
2
5
595 : 546
32
4
Rožnov p.R.
22
16
0
6
663 : 580
32
5
Polanka
22
14
3
5
605 : 475
31
6
Vsetín
22
10
0
12
662 : 690
20
7
V. Bystřice
22
8
1
13
653 : 700
17
8
Sokol II.Prostějov
22
7
1
14
629 : 689
15
9
Olomouc
22
7
1
14
500 : 576
15
10
Sokol Telnice
22
6
1
15
592 : 699
13
11
Přerov
22
5
0
17
578 : 686
10
12
Slavia Fatra Napajedla
22
2
2
18
514 : 714
5
Tabulka střelců
Petr Němec
TJ STM Olomouc
226
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
206
David Březovský
HC Zlín
157
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Šůstek
HC Zlín
41
Petr Němec
TJ STM Olomouc
37
Daniel Kulišťák
TJ Rožnov p.R.
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Němec
TJ STM Olomouc
68
Karel Mayer
Sokol Přerov HC
60
Miroslav Vyhňák
TJ STM Olomouc
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.