Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jan Pavlovský
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
6.3.2017
Koučovaná utkání
2 liga muži JZČ
9.5. 17:00
AC129
Č.Budějovice - Košutka
19 : 31
25.4. 13:00
AC125
S.Vršovice - Č.Budějovice
33 : 28
18.4. 17:00
AC116
Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
25 : 18
11.4. 18:00
AC114
Zruč n.S. - Č.Budějovice
28 : 24
29.3. 15:00
AC103
Starý Plzenec - Č.Budějovice
30 : 17
21.3. 17:00
AC102
Č.Budějovice - Chodov B
23 : 22
15.3. 10:45
AC092
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
22 : 22
7.3. 17:00
AC089
Č.Budějovice - Bohemians
25 : 25
1.3. 17:00
AC081
VŠ Plzeň - Č.Budějovice
28 : 17
21.2. 18:00
AC076
Č.Budějovice - Třeboň
30 : 37
14.2. 15:30
AC070
Milevsko - Č.Budějovice
19 : 27
6.12. 17:00
AC063
Košutka - Č.Budějovice
39 : 23
30.11. 17:00
AC059
Č.Budějovice - S.Vršovice
22 : 36
23.11. 18:00
AC050
Sokol Kobylisy - Č.Budějovice
18 : 26
15.11. 15:00
AC048
Č.Budějovice - Zruč n.S.
26 : 22
8.11. 17:00
AC037
Č.Budějovice - Starý Plzenec
24 : 32
26.10. 17:00
AC036
Chodov B - Č.Budějovice
27 : 25
18.10. 17:00
AC026
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
17 : 20
12.10. 18:00
AC023
Bohemians - Č.Budějovice
23 : 21
4.10. 17:00
AC015
Č.Budějovice - VŠ Plzeň
24 : 20
27.9. 18:00
AC010
Třeboň - Č.Budějovice
42 : 25
20.9. 17:00
AC004
Č.Budějovice - Milevsko
25 : 23
2.liga starší dorostenci Č
25.4. 09:00
AH125
TJ Sokol Úvaly - Loko Č.Budějovice
27 : 32
21.3. 15:00
AH102
Loko Č.Budějovice - Chodov
33 : 33
7.3. 13:00
AH089
Loko Č.Budějovice - Náchod
33 : 25
6.12. 15:00
AH063
TJ Košutka - Loko Č.Budějovice
34 : 21
Český pohár mužů
13.9. 16:30
AM031
H.Brod - Č.Budějovice
32 : 30
30.8. 18:00
AM004
Milevsko - Č.Budějovice
17 : 28
Další
Předchozí kola
Extraliga - Play-off 1-8 - výsledky
video
online
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
27 : 28
video
online
Cement Hranice - KP Brno
25 : 27
video
online
Dukla Praha - A.S.A. Lovosice
22 : 24
video
online
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
27 : 23
video
online
Cement Hranice - KP Brno
26 : 27
video
online
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
25 : 30
video
online
Dukla Praha - A.S.A. Lovosice
24 : 25
video
online
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
25 : 26
video
online
A.S.A. Lovosice - Dukla Praha
26 : 25
video
online
Baník OKD Karviná - Gumárny Zubří
31 : 29
video
online
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
18 : 19
video
online
KP Brno - Cement Hranice
29 : 24
video
online
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
15 : 23
video
online
KP Brno - Cement Hranice
5.4. 10:30
video
online
Baník OKD Karviná - Gumárny Zubří
5.4. 17:00
video
online
A.S.A. Lovosice - Dukla Praha
5.4. 17:00
video
online
M.A.T. Plzeň - SKP Frýdek-Místek
8.4. 18:00
video
online
Dukla Praha - A.S.A. Lovosice
8.4. 18:00
video
online
Cement Hranice - KP Brno
8.4. 18:00
video
online
Gumárny Zubří - Baník OKD Karviná
8.4. 18:00
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.