Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jiří Gřes
Post
Mateřský klub
KH Kopřivnice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1981
Výška
178 cm
Váha
95 kg
Počet startů
18
Počet branek
71
Starty
1.liga muži
09.05. [AB128]
Dvůr Králové - Kopřivnice
29 : 29
4 branek
25.04. [AB125]
Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
41 : 28
3 branek
19.04. [AB117]
Chodov - Kopřivnice
31 : 30
2 branek
12.04. [AB112]
Kopřivnice - Karviná B
39 : 22
5 branek
28.03. [AB106]
Náchod - Kopřivnice
28 : 30
8 branek
22.03. [AB099]
Kopřivnice - Olomouc
36 : 23
2 branek
14.03. [AB095]
Bohunice - Kopřivnice
29 : 36
7 branek
08.03. [AB086]
Kopřivnice - Talent Plzeň "B"
36 : 28
1 branek
28.02. [AB084]
Bystřice p.H. - Kopřivnice
30 : 33
9 branek
22.02. [AB073]
Kopřivnice - Jičín "B"
42 : 29
0 branek
15.02. [AB072]
Kopřivnice - Strakonice
33 : 30
0 branek
07.12. [AB062]
Kopřivnice - Dvůr Králové
44 : 18
5 branek
29.11. [AB059]
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
31 : 33
5 branek
23.11. [AB051]
Kopřivnice - Chodov
44 : 19
3 branek
16.11. [AB046]
Karviná B - Kopřivnice
29 : 35
7 branek
Český pohár mužů
10.12. [AM068]
Kopřivnice - Cement Hranice
27 : 30
1 branek
19.11. [AM061]
Kopřivnice - Olomouc
40 : 24
5 branek
14.09. [AM040]
L.Zubří - Kopřivnice
27 : 39
4 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - Bohunice B
24 : 34
video
online
SK Kuřim - Napajedla
37 : 33
video
online
Ivančice - Sokol V. Meziříčí
32 : 27
video
online
Brno B - Telnice
34 : 30
video
online
Hustopeče - Juliánov
31 : 27
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
30 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol V. Meziříčí
22
16
1
5
651 : 585
33
2
Ivančice
22
15
2
5
606 : 539
32
3
Hustopeče
22
13
2
7
656 : 582
28
4
Napajedla
22
10
3
9
666 : 644
23
5
Sokol Kostelec na Hané
22
11
0
11
619 : 570
22
6
Juliánov
22
10
2
10
626 : 617
22
7
Maloměřice
22
10
1
11
592 : 600
21
8
Sokol II.Prostějov
22
7
5
10
635 : 643
19
9
SK Kuřim
22
8
1
13
584 : 686
17
10
Brno B
22
8
1
13
677 : 706
17
11
Telnice
22
6
4
12
555 : 603
16
12
Bohunice B
22
6
2
14
557 : 649
14
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
162
Ivo Knol
Sokol Telnice
159
Jan Šustek
Sokol Juliánov
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
47
Pavel Strašák
TJ Sokol Velké Meziříčí
46
Jakub Štěrba
HK Ivančice
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
76
Jiří Vymětal
Sokol Kostelec n.H.
54
Filip Mikulka
Sokol II.Prostějov
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.