Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Jiří Chaloupka
Post
Mateřský klub
TJ Elektro-Praga Jablonec n.N.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
18
Počet branek
0
Starty
1.liga muži
10.05. [AB127]
Jičín "B" - Strakonice
36 : 28
0 branek
18.04. [AB115]
Jičín "B" - Dvůr Králové
25 : 23
0 branek
11.04. [AB109]
Bohunice - Jičín "B"
32 : 27
0 branek
29.03. [AB103]
Jičín "B" - Sokol Nové Veselí
35 : 31
0 branek
01.03. [AB079]
Jičín "B" - Karviná B
26 : 20
0 branek
22.02. [AB073]
Kopřivnice - Jičín "B"
42 : 29
0 branek
15.02. [AB067]
Jičín "B" - Náchod
24 : 22
0 branek
06.12. [AB061]
Strakonice - Jičín "B"
28 : 18
0 branek
30.11. [AB055]
Jičín "B" - Olomouc
33 : 23
0 branek
22.11. [AB049]
Dvůr Králové - Jičín "B"
31 : 27
0 branek
16.11. [AB043]
Jičín "B" - Bohunice
30 : 23
0 branek
09.11. [AB037]
Sokol Nové Veselí - Jičín "B"
30 : 18
0 branek
26.10. [AB031]
Jičín "B" - Talent Plzeň "B"
32 : 22
0 branek
19.10. [AB025]
Chodov - Jičín "B"
26 : 26
0 branek
12.10. [AB019]
Jičín "B" - Bystřice p.H.
22 : 27
0 branek
04.10. [AB013]
Karviná B - Jičín "B"
32 : 24
0 branek
28.09. [AB007]
Jičín "B" - Kopřivnice
23 : 30
0 branek
20.09. [AB001]
Náchod - Jičín "B"
24 : 24
0 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Sokol Telnice
44 : 34
video
online
Rožnov p.R. - Zlín
27 : 23
video
online
Vsetín - Polanka
28 : 18
video
online
HK Ivančice - Olomouc
27 : 13
video
online
Litovel - Sokol II.Prostějov
31 : 29
video
online
V. Bystřice - Slavia Fatra Napajedla
40 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
18
2
2
735 : 542
38
2
HK Ivančice
22
17
1
4
712 : 541
34
3
Litovel
22
15
2
5
595 : 546
32
4
Rožnov p.R.
22
16
0
6
663 : 580
32
5
Polanka
22
14
3
5
605 : 475
31
6
Vsetín
22
10
0
12
662 : 690
20
7
V. Bystřice
22
8
1
13
653 : 700
17
8
Sokol II.Prostějov
22
7
1
14
629 : 689
15
9
Olomouc
22
7
1
14
500 : 576
15
10
Sokol Telnice
22
6
1
15
592 : 699
13
11
Přerov
22
5
0
17
578 : 686
10
12
Slavia Fatra Napajedla
22
2
2
18
514 : 714
5
Tabulka střelců
Petr Němec
TJ STM Olomouc
226
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
206
David Březovský
HC Zlín
157
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Šůstek
HC Zlín
41
Petr Němec
TJ STM Olomouc
37
Daniel Kulišťák
TJ Rožnov p.R.
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Němec
TJ STM Olomouc
68
Karel Mayer
Sokol Přerov HC
60
Miroslav Vyhňák
TJ STM Olomouc
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.