Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Patrik Malý
Post
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1997
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
57
Starty
2.liga starší dorostenci M
09.05. [AI132]
HK Ivančice - Olomouc
27 : 13
4 branek
26.04. [AI121]
Olomouc - Litovel
17 : 20
4 branek
19.04. [AI120]
Olomouc - Zlín
16 : 29
6 branek
29.03. [AI107]
Olomouc - Slavia Fatra Napajedla
33 : 20
6 branek
22.03. [AI099]
Sokol Telnice - Olomouc
33 : 30
7 branek
15.03. [AI094]
Olomouc - Sokol II.Prostějov
34 : 28
5 branek
07.03. [AI088]
Přerov - Olomouc
22 : 28
3 branek
28.02. [AI081]
Olomouc - V. Bystřice
20 : 15
2 branek
21.02. [AI077]
Vsetín - Olomouc
30 : 21
1 branek
14.02. [AI068]
Olomouc - Rožnov p.R.
23 : 35
0 branek
07.12. [AI066]
Olomouc - HK Ivančice
24 : 36
2 branek
29.11. [AI055]
Litovel - Olomouc
22 : 22
1 branek
23.11. [AI054]
Zlín - Olomouc
30 : 20
1 branek
15.11. [AI044]
Olomouc - Polanka
26 : 22
2 branek
08.11. [AI041]
Slavia Fatra Napajedla - Olomouc
23 : 28
2 branek
25.10. [AI033]
Olomouc - Sokol Telnice
23 : 30
5 branek
18.10. [AI028]
Sokol II.Prostějov - Olomouc
36 : 26
0 branek
12.10. [AI022]
Olomouc - Přerov
25 : 30
2 branek
04.10. [AI015]
V. Bystřice - Olomouc
25 : 21
4 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Náchod - Lokomotiva Vršovice
28 : 20
video
online
Liberec - TJ Sokol Bělá p.B.
24 : 31
video
online
HK B Most - Loko Louny
31 : 22
video
online
Sokol Šťáhlavy - 1.HC Pardubice
35 : 28
video
online
TJ Sparta Kutná Hora - S.Vršovice
26 : 27
video
online
Chrudim - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK B Most
22
21
0
1
680 : 450
42
2
Loko Louny
22
17
0
5
716 : 486
34
3
1.HC Pardubice
22
16
0
6
717 : 600
32
4
Sokol Šťáhlavy
22
14
2
6
684 : 571
30
5
TJ Sparta Kutná Hora
22
14
1
7
637 : 555
29
6
TJ Sokol Bělá p.B.
22
12
1
9
546 : 511
24
7
Náchod
22
11
0
11
571 : 582
22
8
Liberec
22
9
0
13
718 : 642
18
9
S.Vršovice
22
5
1
16
522 : 639
11
10
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
22
4
1
17
519 : 628
9
11
Lokomotiva Vršovice
22
5
0
17
496 : 709
9
12
Chrudim
22
1
0
21
350 : 783
2
Tabulka střelců
Ondřej Lacina
Lokomotiva Louny
265
Lukáš Nolč
TJ Sokol Šťáhlavy
217
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
202
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Lacina
Lokomotiva Louny
38
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
30
František Šťastník
Liberec Handball
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Štajnrt
HC TJ Náchod
60
Roman Dušánek
1.HC Pardubice
46
Lukáš Charvát
Lokomotiva Vršovice
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.