Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Tomáš Frelich
Sokol Kostelec n.H.
4 - 0 - 0 - 2
Marek Grepl
Sokol Kostelec n.H.
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Holínka
Handball KP Brno B
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Chrást
Sokol Juliánov
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Jeremias
Sokol Juliánov
4 - 0 - 0 - 2
Michal Jurik
Tatran Bohunice B
4 - 0 - 0 - 2
Petr Kaštan
TJ Sokol Velké Meziříčí
4 - 0 - 0 - 2
David Komárek
SHC Maloměřice
4 - 0 - 0 - 2
Jiří Konečný
Sokol Telnice
4 - 0 - 0 - 2
Tim Philipp Moritzen
Handball KP Brno B
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Münster
Sokol II.Prostějov
4 - 0 - 0 - 2
Ondřej Ondráček
Tatran Bohunice B
4 - 0 - 0 - 2
Pavel Procházka
Sokol II.Prostějov
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Ruber
Tatran Bohunice B
4 - 0 - 0 - 2
Jiří Řezník
Tatran Bohunice B
4 - 0 - 0 - 2
Jan Strach
Legata Hustopeče
4 - 0 - 0 - 2
Martin Strouhal
Legata Hustopeče
4 - 0 - 0 - 2
Petr Šmarda
Tatran Bohunice B
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Šťastný
SK Kuřim
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Uhříček
TJ Fatra Slavia Napajedla
4 - 0 - 0 - 2
Milan Varhalík
Sokol Kostelec n.H.
4 - 0 - 0 - 2
Martin Veřmiřovský
Handball KP Brno B
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Weintritt
Handball KP Brno B
4 - 0 - 0 - 2
Karel Zaplatílek
Handball KP Brno B
4 - 0 - 0 - 2
Jan Zelený
SK Kuřim
4 - 0 - 0 - 2
Daniel Zourek
SK Kuřim
4 - 0 - 0 - 2
Robert Ždánský
Handball KP Brno B
4 - 0 - 0 - 2
Jan Audy
SK Kuřim
6 - 0 - 0 - 3
Petr Babáček
TJ Sokol Velké Meziříčí
6 - 0 - 0 - 3
Miroslav Belan
Handball KP Brno B
6 - 0 - 0 - 3
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
6 - 0 - 0 - 3
Roman Buchta
Handball KP Brno B
6 - 0 - 0 - 3
Michal Burget
Sokol II.Prostějov
6 - 0 - 0 - 3
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
6 - 0 - 0 - 3
Lukáš Fryšták
TJ Fatra Slavia Napajedla
6 - 0 - 0 - 3
Dimitrij Chomič
TJ Fatra Slavia Napajedla
6 - 0 - 0 - 3
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
6 - 0 - 0 - 3
Daniel Chromý
SK Kuřim
6 - 0 - 0 - 3
Jan Ipser
SHC Maloměřice
6 - 0 - 0 - 3
Jiří Kaštan
TJ Sokol Velké Meziříčí
6 - 0 - 0 - 3
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Maloměřice - Bohunice B
24 : 34
video
online
SK Kuřim - Napajedla
37 : 33
video
online
Ivančice - Sokol V. Meziříčí
32 : 27
video
online
Brno B - Telnice
34 : 30
video
online
Hustopeče - Juliánov
31 : 27
video
online
Sokol Kostelec na Hané - Sokol II.Prostějov
30 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol V. Meziříčí
22
16
1
5
651 : 585
33
2
Ivančice
22
15
2
5
606 : 539
32
3
Hustopeče
22
13
2
7
656 : 582
28
4
Napajedla
22
10
3
9
666 : 644
23
5
Sokol Kostelec na Hané
22
11
0
11
619 : 570
22
6
Juliánov
22
10
2
10
626 : 617
22
7
Maloměřice
22
10
1
11
592 : 600
21
8
Sokol II.Prostějov
22
7
5
10
635 : 643
19
9
SK Kuřim
22
8
1
13
584 : 686
17
10
Brno B
22
8
1
13
677 : 706
17
11
Telnice
22
6
4
12
555 : 603
16
12
Bohunice B
22
6
2
14
557 : 649
14
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
162
Ivo Knol
Sokol Telnice
159
Jan Šustek
Sokol Juliánov
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
47
Pavel Strašák
TJ Sokol Velké Meziříčí
46
Jakub Štěrba
HK Ivančice
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
76
Jiří Vymětal
Sokol Kostelec n.H.
54
Filip Mikulka
Sokol II.Prostějov
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.