Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Rozpis soutěže
Baráž o 1.ligu muži E-F
Mojmír Valášek
Mateřský klub
Sokol Přerov HC
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci M
16.11. 16:00
AL047
Sokol Juliánov - Sokol II.Prostějov
34 : 27
26.10. 16:00
AL036
Sokol Juliánov - V. Bystřice
30 : 41
4.10. 13:30
AL015
V. Bystřice - Sokol V. Meziříčí
51 : 23
Český pohár mužů
10.12. 18:00
AM072
HC Zlín - Baník OKD Karviná
35 : 25
19.11. 19:00
AM063
Hustopeče - HC Zlín
28 : 38
14.9. 10:30
AM047
Uničov A - Maloměřice
24 : 20
31.8. 10:30
AM020
Dřevohostice - Sokol II.Prostějov
15 : 22
Český pohár žen
28.10. 15:00
AN025
Otrokovice - Veselí n.M.
23 : 33
5.9. 19:30
AN011
SK Velká Bystřice - Olomouc
27 : 30
Žákovská liga starších žáků
1.5. 16:45
AO290
Sokol Úvaly A - Litovel
26 : 17
1.5. 14:55
AO288
V. Bystřice - Sokol Úvaly A
22 : 26
1.5. 13:05
AO286
Chodov - V. Bystřice
17 : 28
1.5. 11:15
AO284
Litovel - V. Bystřice
16 : 29
1.5. 09:25
AO282
V. Bystřice - Jičín
22 : 24
1.liga ženy
25.4. 15:00
AR156
Kunovice - Otrokovice
31 : 24
8.3. 15:30
AR127
Poruba B - Olomouc B
25 : 24
1.3. 13:45
AR120
Olomouc B - HC Plzeň
34 : 27
7.2. 15:00
AR099
H.Brod - Olomouc B
16 : 28
14.12. 10:00
AR089
Kunovice - HC Plzeň
22 : 28
8.11. 15:00
AR047
H.Brod - Otrokovice
23 : 26
2.11. 16:00
AR041
Zlín B - J.Hradec
35 : 23
28.9. 13:00
AR010
Poruba B - Č.Budějovice
24 : 25
2.liga ženy M jih
2.11. 10:00
ATC018
HK Ivančice - Bohunice
28 : 18
1.liga starší dorostenky
12.3. 17:30
AU025
Olomouc - Slavia
37 : 22
1.3. 15:30
AU018
Olomouc - DHK Baník Most
33 : 15
Liga starší dorostenky M sk.C
17.11. 15:30
AUC053
Olomouc - HC Ostrava
37 : 10
2.liga starší dorostenky M
7.3. 13:00
AUF023
Poruba - HC Ostrava
29 : 12
1.liga mladší dorostenky
1.3. 12:00
AV018
Olomouc - Poruba
23 : 27
Liga mladší dorostenky M sk.C
17.11. 13:30
AVC028
DHK Zora Olomouc B - Bohunice
14 : 14
2.liga mladší dorostenky M
17.5. 12:00
AVF049
Bohunice - SKH Velká n.V.
20 : 17
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Baráž o 1.ligu muži E-F - výsledky
video
online
Ostrava - Sokol V. Meziříčí
34 : 26
video
online
Sokol V. Meziříčí - Ostrava
27 : 28
Tabulka střelců
Pavol Živčic
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Pavel Strašák
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Boris Aspridis
Sokol Ostrava
10
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Strašák
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
Boris Aspridis
Sokol Ostrava
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Adam Tichý
Sokol Ostrava
6
Jaromír Petřík
Sokol Ostrava
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.