Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Mojmír Valášek
Mateřský klub
Sokol Přerov HC
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci M
16.11. 16:00
AL047
Sokol Juliánov - Sokol II.Prostějov
34 : 27
26.10. 16:00
AL036
Sokol Juliánov - V. Bystřice
30 : 41
4.10. 13:30
AL015
V. Bystřice - Sokol V. Meziříčí
51 : 23
Český pohár mužů
10.12. 18:00
AM072
HC Zlín - Baník OKD Karviná
35 : 25
19.11. 19:00
AM063
Hustopeče - HC Zlín
28 : 38
14.9. 10:30
AM047
Uničov A - Maloměřice
24 : 20
31.8. 10:30
AM020
Dřevohostice - Sokol II.Prostějov
15 : 22
Český pohár žen
28.10. 15:00
AN025
Otrokovice - Veselí n.M.
23 : 33
5.9. 19:30
AN011
SK Velká Bystřice - Olomouc
27 : 30
Žákovská liga starších žáků
1.5. 16:45
AO290
Sokol Úvaly A - Litovel
26 : 17
1.5. 14:55
AO288
V. Bystřice - Sokol Úvaly A
22 : 26
1.5. 13:05
AO286
Chodov - V. Bystřice
17 : 28
1.5. 11:15
AO284
Litovel - V. Bystřice
16 : 29
1.5. 09:25
AO282
V. Bystřice - Jičín
22 : 24
1.liga ženy
25.4. 15:00
AR156
Kunovice - Otrokovice
31 : 24
8.3. 15:30
AR127
Poruba B - Olomouc B
25 : 24
1.3. 13:45
AR120
Olomouc B - HC Plzeň
34 : 27
7.2. 15:00
AR099
H.Brod - Olomouc B
16 : 28
14.12. 10:00
AR089
Kunovice - HC Plzeň
22 : 28
8.11. 15:00
AR047
H.Brod - Otrokovice
23 : 26
2.11. 16:00
AR041
Zlín B - J.Hradec
35 : 23
28.9. 13:00
AR010
Poruba B - Č.Budějovice
24 : 25
2.liga ženy M jih
2.11. 10:00
ATC018
HK Ivančice - Bohunice
28 : 18
1.liga starší dorostenky
12.3. 17:30
AU025
Olomouc - Slavia
37 : 22
1.3. 15:30
AU018
Olomouc - DHK Baník Most
33 : 15
Liga starší dorostenky M sk.C
17.11. 15:30
AUC053
Olomouc - HC Ostrava
37 : 10
2.liga starší dorostenky M
7.3. 13:00
AUF023
Poruba - HC Ostrava
29 : 12
1.liga mladší dorostenky
1.3. 12:00
AV018
Olomouc - Poruba
23 : 27
Liga mladší dorostenky M sk.C
17.11. 13:30
AVC028
DHK Zora Olomouc B - Bohunice
14 : 14
2.liga mladší dorostenky M
17.5. 12:00
AVF049
Bohunice - SKH Velká n.V.
20 : 17
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Sokol Telnice
44 : 34
video
online
Rožnov p.R. - Zlín
27 : 23
video
online
Vsetín - Polanka
28 : 18
video
online
HK Ivančice - Olomouc
27 : 13
video
online
Litovel - Sokol II.Prostějov
31 : 29
video
online
V. Bystřice - Slavia Fatra Napajedla
40 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zlín
22
18
2
2
735 : 542
38
2
HK Ivančice
22
17
1
4
712 : 541
34
3
Litovel
22
15
2
5
595 : 546
32
4
Rožnov p.R.
22
16
0
6
663 : 580
32
5
Polanka
22
14
3
5
605 : 475
31
6
Vsetín
22
10
0
12
662 : 690
20
7
V. Bystřice
22
8
1
13
653 : 700
17
8
Sokol II.Prostějov
22
7
1
14
629 : 689
15
9
Olomouc
22
7
1
14
500 : 576
15
10
Sokol Telnice
22
6
1
15
592 : 699
13
11
Přerov
22
5
0
17
578 : 686
10
12
Slavia Fatra Napajedla
22
2
2
18
514 : 714
5
Tabulka střelců
Petr Němec
TJ STM Olomouc
226
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
206
David Březovský
HC Zlín
157
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Šůstek
HC Zlín
41
Petr Němec
TJ STM Olomouc
37
Daniel Kulišťák
TJ Rožnov p.R.
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Němec
TJ STM Olomouc
68
Karel Mayer
Sokol Přerov HC
60
Miroslav Vyhňák
TJ STM Olomouc
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.