Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů-1.kolo
Český pohár mužů-2.kolo
Český pohár mužů-3.kolo
Český pohár mužů-4.kolo-osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo-čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů-7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Mojmír Valášek
Mateřský klub
Sokol Přerov HC
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
19.4. 16:30
AB116
Sokol Nové Veselí - Strakonice
34 : 25
29.3. 15:00
AB107
Olomouc - Bystřice p.H.
24 : 24
22.2. 17:00
AB075
Dvůr Králové - Talent Plzeň "B"
24 : 24
14.2. 14:00
AB068
Olomouc - Karviná B
28 : 28
29.11. 18:00
AB059
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
31 : 33
19.10. 17:00
AB029
Kopřivnice - Bohunice
30 : 26
5.10. 16:30
AB015
Sokol Nové Veselí - Olomouc
30 : 22
27.9. 14:00
AB011
Olomouc - Chodov
14 : 29
2.liga muži JM
12.4. 10:30
AE112
Telnice - Maloměřice
20 : 20
21.2. 17:00
AE076
SK Kuřim - Bohunice B
25 : 26
22.11. 18:30
AE050
Sokol II.Prostějov - SK Kuřim
27 : 27
16.11. 18:00
AE047
Juliánov - Sokol II.Prostějov
31 : 35
26.10. 18:00
AE036
Juliánov - SK Kuřim
40 : 21
2.liga muži SM
15.2. 10:30
AF071
Šumperk - Hlučín
39 : 25
6.12. 18:30
AF063
Šumperk - V. Bystřice
22 : 24
11.10. 14:00
AF022
SKP F-M B - Hlučín
35 : 22
1.liga starší dorostenci
15.3. 17:00
AG092
Karviná - Sokol Nové Veselí
22 : 27
11.10. 16:00
AG022
Frýdek-Místek - Handball KP Brno
32 : 34
5.10. 12:00
AG015
Sokol Nové Veselí - Frýdek-Místek
36 : 31
2.liga starší dorostenci M
12.4. 15:00
AI112
Sokol Telnice - Rožnov p.R.
29 : 30
29.3. 13:00
AI107
Olomouc - Slavia Fatra Napajedla
33 : 20
14.2. 12:00
AI068
Olomouc - Rožnov p.R.
23 : 35
22.11. 16:30
AI050
Sokol II.Prostějov - V. Bystřice
39 : 38
4.10. 15:30
AI015
V. Bystřice - Olomouc
25 : 21
27.9. 12:00
AI011
Olomouc - Vsetín
30 : 23
1.liga mladší dorostenci
19.4. 14:30
AJ116
Sokol Nové Veselí - Strakonice
42 : 20
22.2. 15:00
AJ075
D.Králové - Talent Plzeň
25 : 28
11.10. 18:00
AJ022
Frýdek-Místek - D.Králové
42 : 38
5.10. 14:30
AJ015
Sokol Nové Veselí - Frýdek-Místek
38 : 25
2.liga mladší dorostenci M
22.11. 14:30
AL050
Sokol II.Prostějov - V. Bystřice
31 : 45
Další
Kalendář
Předchozí kola
Český pohár mužů-5.kolo-čtvrtfinále - výsledky
video
online
A.S.A. Lovosice - Dukla Praha
30 : 24
video
online
SKP Frýdek-Místek - M.A.T. Plzeň
24 : 30
video
online
HC Zlín - Gumárny Zubří
24 : 30
video
online
Cement Hranice - KP Brno
33 : 26
Tabulka střelců
Miroslav Rachač
TJ Cement Hranice
42
Tomáš Mičkal
TJ Cement Hranice
35
Miloslav Sýkora
HK .A.S.A. Město Lovosice
29
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Chroustovský
HK .A.S.A. Město Lovosice
12
Miroslav Rachač
TJ Cement Hranice
11
Pavel Prachař
HC Kolín
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Václav Klimt
HK .A.S.A. Město Lovosice
22
Marek Tůma
TJ Cement Hranice
20
Zdeněk Vymětal
Házená Uničov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.