Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Rozpis soutěže
Baráž o 1.ligu muži
Baráž o 1.ligu muži E-F
Mojmír Valášek
Mateřský klub
Sokol Přerov HC
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.8.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mladší dorostenci M
16.11. 16:00
AL047
Sokol Juliánov - Sokol II.Prostějov
34 : 27
26.10. 16:00
AL036
Sokol Juliánov - V. Bystřice
30 : 41
4.10. 13:30
AL015
V. Bystřice - Sokol V. Meziříčí
51 : 23
Český pohár mužů
10.12. 18:00
AM072
HC Zlín - Baník OKD Karviná
35 : 25
19.11. 19:00
AM063
Hustopeče - HC Zlín
28 : 38
14.9. 10:30
AM047
Uničov A - Maloměřice
24 : 20
31.8. 10:30
AM020
Dřevohostice - Sokol II.Prostějov
15 : 22
Český pohár žen
28.10. 15:00
AN025
Otrokovice - Veselí n.M.
23 : 33
5.9. 19:30
AN011
SK Velká Bystřice - Olomouc
27 : 30
Žákovská liga starších žáků
1.5. 16:45
AO290
Sokol Úvaly A - Litovel
26 : 17
1.5. 14:55
AO288
V. Bystřice - Sokol Úvaly A
22 : 26
1.5. 13:05
AO286
Chodov - V. Bystřice
17 : 28
1.5. 11:15
AO284
Litovel - V. Bystřice
16 : 29
1.5. 09:25
AO282
V. Bystřice - Jičín
22 : 24
1.liga ženy
25.4. 15:00
AR156
Kunovice - Otrokovice
31 : 24
8.3. 15:30
AR127
Poruba B - Olomouc B
25 : 24
1.3. 13:45
AR120
Olomouc B - HC Plzeň
34 : 27
7.2. 15:00
AR099
H.Brod - Olomouc B
16 : 28
14.12. 10:00
AR089
Kunovice - HC Plzeň
22 : 28
8.11. 15:00
AR047
H.Brod - Otrokovice
23 : 26
2.11. 16:00
AR041
Zlín B - J.Hradec
35 : 23
28.9. 13:00
AR010
Poruba B - Č.Budějovice
24 : 25
2.liga ženy M jih
2.11. 10:00
ATC018
HK Ivančice - Bohunice
28 : 18
1.liga starší dorostenky
12.3. 17:30
AU025
Olomouc - Slavia
37 : 22
1.3. 15:30
AU018
Olomouc - DHK Baník Most
33 : 15
Liga starší dorostenky M sk.C
17.11. 15:30
AUC053
Olomouc - HC Ostrava
37 : 10
2.liga starší dorostenky M
7.3. 13:00
AUF023
Poruba - HC Ostrava
29 : 12
1.liga mladší dorostenky
1.3. 12:00
AV018
Olomouc - Poruba
23 : 27
Liga mladší dorostenky M sk.C
17.11. 13:30
AVC028
DHK Zora Olomouc B - Bohunice
14 : 14
2.liga mladší dorostenky M
17.5. 12:00
AVF049
Bohunice - SKH Velká n.V.
20 : 17
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
Baráž o 1.ligu muži C-D - výsledky
video
online
Starý Plzenec - Praha 4
17.5. 00:00
video
online
Praha 4 - Starý Plzenec
17.5. 00:00
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.