Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Rozpis soutěže
Baráž o 1.ligu muži E-F
Zdeněk Tůma
Mateřský klub
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
11.4. 18:00
AC114
Zruč n.S. - Č.Budějovice
28 : 24
21.2. 18:00
AC075
Zruč n.S. - Milevsko
34 : 19
2.liga muži SVČ
1.3. 17:00
AD082
1.HC Pardubice - Libčice n. Vlt.
22 : 23
2.liga starší dorostenci Č
25.4. 15:00
AH123
D. Cerekev - Sp.MAS Sezimovo Ústí
27 : 24
15.11. 14:00
AH045
Náchod - TJ Košutka
26 : 32
2.liga mladší dorostenci Č
21.2. 16:00
AK075
TJ Sparta Kutná Hora - Loko Louny
31 : 29
15.2. 17:00
AK067
Chrudim - Náchod
16 : 38
28.9. 17:00
AK007
Chrudim - S.Vršovice
19 : 44
Žákovská liga starších žaček
22.3. 15:30
AP190
Písek - J.Hradec
22 : 14
22.3. 13:50
AP188
ZŠ Holečkova - Písek
13 : 16
22.3. 12:10
AP186
Havl. Brod A - ZŠ Holečkova
32 : 16
22.3. 10:30
AP184
J.Hradec - ZŠ Holečkova
25 : 22
22.3. 08:50
AP182
ZŠ Holečkova - Slavia
15 : 22
2.liga ženy Č
26.10. 16:00
AS029
S.Vršovice B - Slavoj Tachov
19 : 27
26.10. 10:00
AS025
Astra - Loko Cheb
25 : 17
2.liga ženy M-A
1.3. 15:00
ATA017
DHK Pardubice - Sokol V. Meziříčí
27 : 34
2.liga ženy M jih
5.10. 17:00
ATC007
DHK Pardubice - Sokol V. Meziříčí
31 : 27
Liga starší dorostenky Č sk.A
26.10. 14:00
AUA014
Astra Praha - SVŠ Plzeň
11 : 31
Liga mladší dorostenky M sk.C
5.10. 15:00
AVC007
DHK Pardubice - DHK Zora Olomouc B
24 : 22
2.liga mladší dorostenky M
23.5. 15:00
AVF056
H.Brod - Bohunice
26 : 17
Jihomoravská liga mužů
23.5. 17:00
LA073
H.Brod - Bystřice n.P.
32 : 17
25.4. 17:00
LA123
D. Cerekev - SHC Maloměřice B
29 : 21
Moravská liga
25.4. 13:00
OB089
Sokol Nové Veselí B - Žeravice
32 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
Baráž o 1.ligu muži E-F - výsledky
video
online
Ostrava - Sokol V. Meziříčí
34 : 26
video
online
Sokol V. Meziříčí - Ostrava
27 : 28
Tabulka střelců
Pavol Živčic
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Pavel Strašák
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Boris Aspridis
Sokol Ostrava
10
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Strašák
TJ Sokol Velké Meziříčí
8
Boris Aspridis
Sokol Ostrava
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Adam Tichý
Sokol Ostrava
6
Jaromír Petřík
Sokol Ostrava
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.