Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Zdeněk Tůma
Mateřský klub
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Rok narození
1958
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
11.4. 18:00
AC114
Zruč n.S. - Č.Budějovice
28 : 24
21.2. 18:00
AC075
Zruč n.S. - Milevsko
34 : 19
2.liga muži SVČ
1.3. 17:00
AD082
1.HC Pardubice - Libčice n. Vlt.
22 : 23
2.liga starší dorostenci Č
25.4. 15:00
AH123
D. Cerekev - Sp.MAS Sezimovo Ústí
27 : 24
15.11. 14:00
AH045
Náchod - TJ Košutka
26 : 32
2.liga mladší dorostenci Č
21.2. 16:00
AK075
TJ Sparta Kutná Hora - Loko Louny
31 : 29
15.2. 17:00
AK067
Chrudim - Náchod
16 : 38
28.9. 17:00
AK007
Chrudim - S.Vršovice
19 : 44
Žákovská liga starších žaček
22.3. 15:30
AP190
Písek - J.Hradec
22 : 14
22.3. 13:50
AP188
ZŠ Holečkova - Písek
13 : 16
22.3. 12:10
AP186
Havl. Brod A - ZŠ Holečkova
32 : 16
22.3. 10:30
AP184
J.Hradec - ZŠ Holečkova
25 : 22
22.3. 08:50
AP182
ZŠ Holečkova - Slavia
15 : 22
2.liga ženy Č
26.10. 16:00
AS029
S.Vršovice B - Slavoj Tachov
19 : 27
26.10. 10:00
AS025
Astra - Loko Cheb
25 : 17
2.liga ženy M-A
1.3. 15:00
ATA017
DHK Pardubice - Sokol V. Meziříčí
27 : 34
2.liga ženy M jih
5.10. 17:00
ATC007
DHK Pardubice - Sokol V. Meziříčí
31 : 27
Liga starší dorostenky Č sk.A
26.10. 14:00
AUA014
Astra Praha - SVŠ Plzeň
11 : 31
Liga mladší dorostenky M sk.C
5.10. 15:00
AVC007
DHK Pardubice - DHK Zora Olomouc B
24 : 22
2.liga mladší dorostenky M
23.5. 15:00
AVF056
H.Brod - Bohunice
26 : 17
Jihomoravská liga mužů
23.5. 17:00
LA073
H.Brod - Bystřice n.P.
32 : 17
25.4. 17:00
LA123
D. Cerekev - SHC Maloměřice B
29 : 21
Moravská liga
25.4. 13:00
OB089
Sokol Nové Veselí B - Žeravice
32 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Jičín - Sokol Kobylisy
nezadáno
video
online
Zubří - Frýdek-Místek
34 : 27
video
online
Handball KP Brno - Kopřivnice
41 : 27
video
online
Karviná - Ostrava
39 : 24
video
online
HK Lovosice - Talent Plzeň
26 : 26
video
online
Sokol Nové Veselí - Dukla
34 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí
20
16
2
2
612 : 470
34
2
Talent Plzeň
20
16
1
3
615 : 484
33
3
HK Lovosice
20
15
1
4
579 : 474
31
4
Zubří
20
14
1
5
626 : 538
29
5
Dukla
20
12
0
8
583 : 528
24
6
Jičín
20
8
0
12
522 : 555
16
7
Frýdek-Místek
20
8
0
12
562 : 592
16
8
Karviná
20
8
0
12
507 : 503
16
9
Handball KP Brno
20
5
0
15
554 : 667
10
10
Ostrava
20
4
1
15
504 : 615
9
11
Kopřivnice
20
1
0
19
439 : 677
2
12
Sokol Kobylisy
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava
162
Jakub Tonar
SSK Talent Plzeň
138
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava
49
David Čadílek
Handball KP Brno
29
Jakub Tonar
SSK Talent Plzeň
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Drzyzga
HCB OKD Karviná
56
Jakub Lakatoš
KH Kopřivnice
46
Adam Wozniak
HCB OKD Karviná
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.