Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Rozpis soutěže
Baráž o 1.ligu muži
Baráž o 1.ligu muži E-F
Filip Barták
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
19.4. 15:00
AB117
Chodov - Kopřivnice
31 : 30
14.3. 17:00
AB095
Bohunice - Kopřivnice
29 : 36
1.3. 15:00
AB083
Talent Plzeň "B" - Strakonice
34 : 23
23.11. 16:30
AB053
Talent Plzeň "B" - Náchod
28 : 28
19.10. 16:30
AB026
Sokol Nové Veselí - Karviná B
32 : 25
4.10. 18:00
AB017
Strakonice - Talent Plzeň "B"
28 : 26
2 liga muži JZČ
21.3. 17:00
AC102
Č.Budějovice - Chodov B
23 : 22
6.12. 15:30
AC064
Milevsko - Chodov B
24 : 27
30.11. 17:00
AC059
Č.Budějovice - S.Vršovice
22 : 36
1.liga starší dorostenci
19.10. 14:30
AG026
Sokol Nové Veselí - Karviná
27 : 18
2.liga starší dorostenci Č
19.4. 13:00
AH117
Chodov - TJ Sokol Úvaly
29 : 24
21.3. 15:00
AH102
Loko Č.Budějovice - Chodov
33 : 33
20.3. 19:00
AH078
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Náchod
33 : 30
30.11. 15:00
AH059
Loko Č.Budějovice - TJ Sokol Úvaly
27 : 23
1.liga mladší dorostenci
1.3. 13:00
AJ083
Talent Plzeň - Strakonice
31 : 24
19.10. 12:30
AJ026
Sokol Nové Veselí - Karviná
24 : 25
4.10. 16:00
AJ017
Strakonice - Talent Plzeň
23 : 23
Český pohár mužů
30.8. 17:00
AM010
D. Cerekev - Zruč n.S.
21 : 30
Český pohár žen
28.10. 18:00
AN028
J.Hradec - Kobylisy
23 : 20
13.9. 17:15
AN013
Strakonice - Č.Budějovice
20 : 18
Žákovská liga starších žaček
3.5. 16:45
AP290
Hodonín A - S.Vršovice
13 : 25
3.5. 15:50
AP289
Bohunice - Žirovnice
15 : 10
3.5. 13:05
AP286
Žirovnice - J.Hradec
9 : 17
3.5. 10:20
AP283
Hodonín A - Žirovnice
21 : 16
3.5. 08:30
AP281
Žirovnice - S.Vršovice
14 : 17
11.4. 17:00
AP239
Karviná - Písek
16 : 29
11.4. 15:00
AP237
Bohunice - Karviná
19 : 22
11.4. 14:00
AP236
Písek - Veselí n.M.
15 : 15
11.4. 12:00
AP234
Bohunice - Veselí n.M.
14 : 23
11.4. 10:00
AP232
Veselí n.M. - Karviná
25 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
Baráž o 1.ligu muži C-D - výsledky
video
online
Starý Plzenec - Praha 4
17.5. 00:00
video
online
Praha 4 - Starý Plzenec
17.5. 00:00
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.