Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Filip Barták
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
19.4. 15:00
AB117
Chodov - Kopřivnice
31 : 30
14.3. 17:00
AB095
Bohunice - Kopřivnice
29 : 36
1.3. 15:00
AB083
Talent Plzeň "B" - Strakonice
34 : 23
23.11. 16:30
AB053
Talent Plzeň "B" - Náchod
28 : 28
19.10. 16:30
AB026
Sokol Nové Veselí - Karviná B
32 : 25
4.10. 18:00
AB017
Strakonice - Talent Plzeň "B"
28 : 26
2 liga muži JZČ
21.3. 17:00
AC102
Č.Budějovice - Chodov B
23 : 22
6.12. 15:30
AC064
Milevsko - Chodov B
24 : 27
30.11. 17:00
AC059
Č.Budějovice - S.Vršovice
22 : 36
1.liga starší dorostenci
19.10. 14:30
AG026
Sokol Nové Veselí - Karviná
27 : 18
2.liga starší dorostenci Č
19.4. 13:00
AH117
Chodov - TJ Sokol Úvaly
29 : 24
21.3. 15:00
AH102
Loko Č.Budějovice - Chodov
33 : 33
20.3. 19:00
AH078
Sp.MAS Sezimovo Ústí - Náchod
33 : 30
30.11. 15:00
AH059
Loko Č.Budějovice - TJ Sokol Úvaly
27 : 23
1.liga mladší dorostenci
1.3. 13:00
AJ083
Talent Plzeň - Strakonice
31 : 24
19.10. 12:30
AJ026
Sokol Nové Veselí - Karviná
24 : 25
4.10. 16:00
AJ017
Strakonice - Talent Plzeň
23 : 23
Český pohár mužů
30.8. 17:00
AM010
D. Cerekev - Zruč n.S.
21 : 30
Český pohár žen
28.10. 18:00
AN028
J.Hradec - Kobylisy
23 : 20
13.9. 17:15
AN013
Strakonice - Č.Budějovice
20 : 18
Žákovská liga starších žaček
3.5. 16:45
AP290
Hodonín A - S.Vršovice
13 : 25
3.5. 15:50
AP289
Bohunice - Žirovnice
15 : 10
3.5. 13:05
AP286
Žirovnice - J.Hradec
9 : 17
3.5. 10:20
AP283
Hodonín A - Žirovnice
21 : 16
3.5. 08:30
AP281
Žirovnice - S.Vršovice
14 : 17
11.4. 17:00
AP239
Karviná - Písek
16 : 29
11.4. 15:00
AP237
Bohunice - Karviná
19 : 22
11.4. 14:00
AP236
Písek - Veselí n.M.
15 : 15
11.4. 12:00
AP234
Bohunice - Veselí n.M.
14 : 23
11.4. 10:00
AP232
Veselí n.M. - Karviná
25 : 10
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Jičín - Sokol Kobylisy
nezadáno
video
online
Zubří - Frýdek-Místek
34 : 27
video
online
Handball KP Brno - Kopřivnice
41 : 27
video
online
Karviná - Ostrava
39 : 24
video
online
HK Lovosice - Talent Plzeň
26 : 26
video
online
Sokol Nové Veselí - Dukla
34 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí
20
16
2
2
612 : 470
34
2
Talent Plzeň
20
16
1
3
615 : 484
33
3
HK Lovosice
20
15
1
4
579 : 474
31
4
Zubří
20
14
1
5
626 : 538
29
5
Dukla
20
12
0
8
583 : 528
24
6
Jičín
20
8
0
12
522 : 555
16
7
Frýdek-Místek
20
8
0
12
562 : 592
16
8
Karviná
20
8
0
12
507 : 503
16
9
Handball KP Brno
20
5
0
15
554 : 667
10
10
Ostrava
20
4
1
15
504 : 615
9
11
Kopřivnice
20
1
0
19
439 : 677
2
12
Sokol Kobylisy
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava
162
Jakub Tonar
SSK Talent Plzeň
138
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava
49
David Čadílek
Handball KP Brno
29
Jakub Tonar
SSK Talent Plzeň
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Drzyzga
HCB OKD Karviná
56
Jakub Lakatoš
KH Kopřivnice
46
Adam Wozniak
HCB OKD Karviná
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.