Soutěže mužů
archiv 2014 / 2015
Archiv
Mistrovské soutěže 14/15
Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci M
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci Č
2.liga mladší dorostenci M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Baráž o 1.ligu muži C-D
Baráž o 1.ligu muži E-F
Filip Barták
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga ženy
10.5. 11:00
AR174
H.Brod - J.Hradec
34 : 16
1.5. 11:00
AR164
Kobylisy - H.Brod
25 : 29
29.3. 15:00
AR145
Slavia B - Zlín B
24 : 27
8.3. 17:00
AR132
J.Hradec - Zlín B
20 : 28
21.2. 14:00
AR116
Č.Budějovice - Most B
36 : 23
15.11. 16:15
AR053
S.Vršovice - H.Brod
20 : 23
25.10. 15:00
AR032
Č.Budějovice - Otrokovice
21 : 33
20.9. 18:00
AR005
J.Hradec - Poruba B
31 : 13
2.liga ženy Č
1.5. 13:00
AS116
Kobylisy B - Strakonice
20 : 22
6.12. 17:30
AS064
Milevsko - Astra
16 : 23
1.liga starší dorostenky
29.3. 13:00
AU029
Slavia - HK Veselí n.M.
23 : 24
14.2. 17:00
AU010
Písek - HK Veselí n.M.
21 : 26
Liga starší dorostenky Č sk.A
15.11. 18:00
AUA023
S.Vršovice - HC Plzeň
20 : 27
Liga starší dorostenky Č sk.B
2.11. 13:00
AUB017
H.Brod - Házená J.Hradec
32 : 28
18.10. 17:15
AUB012
Házená J.Hradec - Kobylisy
28 : 27
28.9. 15:00
AUB006
Písek - Házená J.Hradec
28 : 21
14.9. 17:30
AUB002
Házená J.Hradec - H.Brod
24 : 30
2.liga starší dorostenky M
10.5. 13:00
AUF047
H.Brod - HC Ostrava
32 : 18
1.liga mladší dorostenky
29.3. 11:00
AV029
Slavia - Kobylisy
33 : 22
Liga mladší dorostenky Č sk.A
15.11. 14:30
AVA023
S.Vršovice - HC Plzeň
35 : 19
Liga mladší dorostenky Č sk.B
30.11. 13:00
AVB028
Loko Č.Budějovice - Kobylisy
27 : 43
26.10. 13:00
AVB015
DHK Slavoj Žirovnice - Písek
16 : 27
18.10. 15:15
AVB012
J.Hradec - Kobylisy
27 : 27
28.9. 13:00
AVB006
Písek - J.Hradec
27 : 22
27.9. 11:00
AVB004
Loko Č.Budějovice - Slavia
16 : 27
14.9. 15:30
AVB002
J.Hradec - DHK Slavoj Žirovnice
15 : 20
Liga mladší dorostenky M sk.C
2.11. 15:00
AVC017
H.Brod - DHK Pardubice
35 : 27
2.liga mladší dorostenky Č
21.3. 13:00
AVE028
Loko Č.Budějovice - DHK Slavoj Žirovnice
19 : 20
6.3. 18:00
AVE021
J.Hradec - Loko Č.Budějovice
28 : 24
21.2. 12:00
AVE014
Loko Č.Budějovice - S.Vršovice
30 : 26
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Jičín - Sokol Kobylisy
nezadáno
video
online
Zubří - Frýdek-Místek
34 : 27
video
online
Handball KP Brno - Kopřivnice
41 : 27
video
online
Karviná - Ostrava
39 : 24
video
online
HK Lovosice - Talent Plzeň
26 : 26
video
online
Sokol Nové Veselí - Dukla
34 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí
20
16
2
2
612 : 470
34
2
Talent Plzeň
20
16
1
3
615 : 484
33
3
HK Lovosice
20
15
1
4
579 : 474
31
4
Zubří
20
14
1
5
626 : 538
29
5
Dukla
20
12
0
8
583 : 528
24
6
Jičín
20
8
0
12
522 : 555
16
7
Frýdek-Místek
20
8
0
12
562 : 592
16
8
Karviná
20
8
0
12
507 : 503
16
9
Handball KP Brno
20
5
0
15
554 : 667
10
10
Ostrava
20
4
1
15
504 : 615
9
11
Kopřivnice
20
1
0
19
439 : 677
2
12
Sokol Kobylisy
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava
162
Jakub Tonar
SSK Talent Plzeň
138
Marek Žalmánek
KH Kopřivnice
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dominik Varmuža
Sokol Ostrava
49
David Čadílek
Handball KP Brno
29
Jakub Tonar
SSK Talent Plzeň
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Marek Drzyzga
HCB OKD Karviná
56
Jakub Lakatoš
KH Kopřivnice
46
Adam Wozniak
HCB OKD Karviná
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.